19 Nisan 2012, Perşembe 08:31:40

ARAMANIN SUYUNU ÇIKARDILAR

Amerika'da havalimanı polislerin üst aramasını abartmasına kızan bir yolcu daha soyundu.
  • Adam aramayavdeğil, makinenin tekrar tekrar ötmesine tepki gösteriyor. bizdeki yolcular güvenlik adımlarının fazla olmasına tepki gösteriyor. biz de o zman uçmayın ya da avrupa üzerinden uçun bakalım orda nasıl muamele görüyorsunuz diyoruz. Denemk serbest, ABD ye bir de avrupa aktarmalı uçun bakalım.. bu uygulama sadece Turkiye de, türklere özgü değil, ABD ye uçulan her havaalanında yapıln uygulamalar. Şikayetçi olup gitmek niye? siz kapıya her geleni evinize alıyor musunuz? Başkasının ülkesini koruma tedbirlerine karışmak niye, sen kimsin, sana ne oluyor demezler mi? :)
  • Akapısından girerim herşeye bakarlar yok bu ne şu ne ,birgün amerikalı askerler var alanda çalışıyorlar adamlar ellerindeki çantaları bile X-ray cihazına vermeden geçtiler kimsede gıkını çıkarmadı buyrun şimdi bune demek sana gelince one bune coniye buyur abi ordaki güvenlik bir garip zaten,değil güvenlik bekcilik yaptırmam onlara :)
  • Adam tepkisini koymus cesur bir hareket,bu adami kutluyorum!
  • ARKADAŞ TÜRKİYE DE NEDEN BÖYLE OLMUYOR?? AYNI KONTROLLER (AMERİKA UÇUŞLARI İÇİN) TÜRKİYE DE DE UYGULANIYOR , BUYRUN ADIM ADIM TR-USA UÇUŞU,,, ANA KAPI X-RAY+DEDEKTÖR,,,, OPEN GATE (PASSPORT) X-RAY+DEDEKTÖR GATE X-RAY+DEDEKTÖR+ETD+ELLE ARAMA ,,, BEN SOYUNAN FALAN GÖRMEDİM ,, HAA HİÇMİ TEPKİ VEREN YOK DEYİŞİNİZİ DUYAR GİBİYİM :)) ,,, OLMAZMI HİÇ BİZ GÜNAH KEÇİLERİ NE GÜNE DURUYORUZ :))
Geçtiğimiz hafta bir kadın anadan doğma soyunarak tepki göstermesi olay olmuştu.

Bu sefer de Oregon eyaletinde yaşayan 49 yaşındaki John E. Brennan, her geçişinde cihazların ötmesi üzerine tepesi attı.

Portland Uluslararası Havalimanı girişinde soyunmaya başlayan adam en sonunda külotunu da çıkarınca ortalık karıştı.

Görevlilerin ikazına rağmen üstünü giymeyen adam yolcuları şoka soktu.

Çırılçıplak x-ray cihazından geçen Brennan'ın, ahlâka aykırı davranış ve ahlaksız görüntü verme suçlamasıyla ile tutuklandığı belirtildi.
ARAMANIN SUYUNU ÇIKARDILAR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Adam aramayavdeğil, makinenin tekrar tekrar ötmesine tepki gösteriyor. bizdeki yolcular güvenlik adımlarının fazla olmasına tepki gösteriyor. biz de o zman uçmayın ya da avrupa üzerinden uçun bakalım orda nasıl muamele görüyorsunuz diyoruz. Denemk serbest, ABD ye bir de avrupa aktarmalı uçun bakalım.. bu uygulama sadece Turkiye de, türklere özgü değil, ABD ye uçulan her havaalanında yapıln uygulamalar. Şikayetçi olup gitmek niye? siz kapıya her geleni evinize alıyor musunuz? Başkasının ülkesini koruma tedbirlerine karışmak niye, sen kimsin, sana ne oluyor demezler mi? :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Akapısından girerim herşeye bakarlar yok bu ne şu ne ,birgün amerikalı askerler var alanda çalışıyorlar adamlar ellerindeki çantaları bile X-ray cihazına vermeden geçtiler kimsede gıkını çıkarmadı buyrun şimdi bune demek sana gelince one bune coniye buyur abi ordaki güvenlik bir garip zaten,değil güvenlik bekcilik yaptırmam onlara :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Adam tepkisini koymus cesur bir hareket,bu adami kutluyorum!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ARKADAŞ TÜRKİYE DE NEDEN BÖYLE OLMUYOR?? AYNI KONTROLLER (AMERİKA UÇUŞLARI İÇİN) TÜRKİYE DE DE UYGULANIYOR , BUYRUN ADIM ADIM TR-USA UÇUŞU,,, ANA KAPI X-RAY+DEDEKTÖR,,,, OPEN GATE (PASSPORT) X-RAY+DEDEKTÖR GATE X-RAY+DEDEKTÖR+ETD+ELLE ARAMA ,,, BEN SOYUNAN FALAN GÖRMEDİM ,, HAA HİÇMİ TEPKİ VEREN YOK DEYİŞİNİZİ DUYAR GİBİYİM :)) ,,, OLMAZMI HİÇ BİZ GÜNAH KEÇİLERİ NE GÜNE DURUYORUZ :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000