27 Haziran 2012, Çarşamba 16:53:40

ARAMA ÇALIŞMALARINDA SON DURUM...

Suriye tarafından düşürülen Türk savaş uçağının enkazına ulaşılmaya çalışılırken, kayıp pilotların bulunmasına yönelik aramalar da yoğunlaştırıldı...
  • ŞU TÜRK MİLLETİ BALIK HAFIZALIGI BIRAKMIYACAK BİR TÜRLÜ. NE DÜŞMANI BELLI NE DOSTU BELLİ MÜNAFIK BİR ŞEKİLDE YAŞIYORUZ. NE BİR KİŞİLİĞİMİZ YOK. YUNALILIAR BİLE AÇLIKTAN ÖLÜYOR OLMALARINA RAĞMAN ASLANLAR GİBİ DÜŞMANLIĞINI SERGİLİYOR. AMA BİZ EEİİ ONU KÜSTÜRMEYELİM BUNU GÜCENDİRMEYELİM MÜTTEFİK BİLDİĞİMİZ BİZE İHANET ETTİ GİBİ ZIRVZ ZIRVA KONUSMAYI BIRAKALIM ARTIK. BİZİM GERÇEK DOST VE DÜŞMANLARIMIZI BİLMEK İSTİYORSANIZ İSTİKLAL SAVAŞINA BAKIN O ZAMAN BİZE KİM DÜŞMAN DI KİM YARDIM ETTİ ŞİMDİDE ONLARDIR DOST DÜŞMAN. BATILILARA TAPMAYI BIRAKALIM ARTIK. ATALARIMIZ HANGİ YOLDAN GİTTİYSE O YOLDAN GİDELİM Kİ DEĞER BULALIM.
  • Botlar çıkarılmış, kask çıkarılmış. Kask bir nebze ama postalları elle çıkarmadan çıkması imkansız. Bacak kopması da söz konusu değil. Ayrıca postala kadar bulundu ancak pilotlar ortada yok. Ya suriye ya amerika ya da daha vahimi bizimkiler pilotları aldılar ve halen aranıyor deniliyor. Suriye ile savaşın içine çekilmeye çalışıldığımız çok açık herkesin malumu. Şimdi bu olay bahane edilip savaşa sokulacağız. Tarihte örneği çok. İnşallah bu oyunları kuranların oyunları bozulur... Pilotlar bence sağ. Ya amerika kışkırtıcı unsur olarak kullanıyor. Ya Suriye rehin tutuyor. Ya da Türkiyedeler ancak açıklanmıyor.
  • BU GÜN YABANCI MİSAFİRLER BANA PİLOTLARIN AKIBETİNİ SORDULAR SADECE UTANDIM TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ MUSTAFA KEMAL İN VATANINI BU HALE GETİRENLER YAZIKLAR OLSUN ŞEHİTLERİMİZE ALLLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
  • akdenizde öyle bir sahne kurulmuşki oyun büyük haberler trol oyuncular malum ve şu anda sadece İKİ KARTALIMIZ sahnede görünmeyenler senaryoda malum çok kalemden çıkma hollywood işi gibi.

Hem denizden, hem de havadan yürütülen çalışmalara bağlı olarak Akdeniz’de askeri hareketlilik yaşanıyor.

Görev uçuşu kapsamında Malatya’nın Erhaç Meydanı’ndan 22 Haziran’da havalanan RF-4E ‘Phantom’ uçağının, Suriye tarafından düşürülmesinin ardından Akdeniz’de başlatılan arama çalışmaları devam ediyor. Yanarak denize düştüğü kaydedilen ve denizin bin 300 metre derinliğinde olduğu tahmin edilen uçağın enkazına ulaşılmaya çalışılırken, kayıp pilotlar Yüzbaşı Gökhan Ertan ve Teğmen Hasan Hüseyin Aksoy’a ise henüz ulaşılamadığı belirtildi. 6. gününe giren aramalar kapsamında şu ana kadar uçağın fırlatma koltuğu, pilotlarca kullanılan paraşütlerin yanı sıra söz konusu Türk savaş uçağına ait bazı parçalarla birlikte yine pilotlara ait olduğu belirtilen kask ve postal bulunduğu hatırlatıldı.

Kayıp pilotlar ile uçağın enkazına ulaşılabilmesi noktasında Malatya Erhaç, Ankara Etimesgut ve Adana İncirlik Askeri Hava Üssü’nden uçak ve helikopterlerin yanı sıra Mersin ve İskenderun’dan da hücumbot ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ait botlar bölgeye intikal ettirildi. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na ait ‘Gölcük Firkateyni’ ile ‘TGC Çeşme’ adlı gemi de bölgedeki arama çalışmalarına katılıyor. Aramalara katılan ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ait hücum bot ve diğer deniz unsurları, Hatay’ın Samandağ ilçesine bağlı Çevlik mevkisinde bulunan balıkçı barınağı içerisindeki askeri limanda yakıt ikmalinde bulunuyor. Bölgede askeri helikopterler de sürekli uçuş yaparken, Akdeniz’deki aramalar da, askeri hareketlilik de sürüyor.

ARAMA ÇALIŞMALARINDA SON DURUM...

Facebook Yorum

Yorumlar

TÜRK HALKI ~ 6 yıl önce
ŞU TÜRK MİLLETİ BALIK HAFIZALIGI BIRAKMIYACAK BİR TÜRLÜ. NE DÜŞMANI BELLI NE DOSTU BELLİ MÜNAFIK BİR ŞEKİLDE YAŞIYORUZ. NE BİR KİŞİLİĞİMİZ YOK. YUNALILIAR BİLE AÇLIKTAN ÖLÜYOR OLMALARINA RAĞMAN ASLANLAR GİBİ DÜŞMANLIĞINI SERGİLİYOR. AMA BİZ EEİİ ONU KÜSTÜRMEYELİM BUNU GÜCENDİRMEYELİM MÜTTEFİK BİLDİĞİMİZ BİZE İHANET ETTİ GİBİ ZIRVZ ZIRVA KONUSMAYI BIRAKALIM ARTIK. BİZİM GERÇEK DOST VE DÜŞMANLARIMIZI BİLMEK İSTİYORSANIZ İSTİKLAL SAVAŞINA BAKIN O ZAMAN BİZE KİM DÜŞMAN DI KİM YARDIM ETTİ ŞİMDİDE ONLARDIR DOST DÜŞMAN. BATILILARA TAPMAYI BIRAKALIM ARTIK. ATALARIMIZ HANGİ YOLDAN GİTTİYSE O YOLDAN GİDELİM Kİ DEĞER BULALIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alan almıştır çoktan ~ 6 yıl önce
Botlar çıkarılmış, kask çıkarılmış. Kask bir nebze ama postalları elle çıkarmadan çıkması imkansız. Bacak kopması da söz konusu değil. Ayrıca postala kadar bulundu ancak pilotlar ortada yok. Ya suriye ya amerika ya da daha vahimi bizimkiler pilotları aldılar ve halen aranıyor deniliyor. Suriye ile savaşın içine çekilmeye çalışıldığımız çok açık herkesin malumu. Şimdi bu olay bahane edilip savaşa sokulacağız. Tarihte örneği çok. İnşallah bu oyunları kuranların oyunları bozulur... Pilotlar bence sağ. Ya amerika kışkırtıcı unsur olarak kullanıyor. Ya Suriye rehin tutuyor. Ya da Türkiyedeler ancak açıklanmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YAZIKLAR OLSUN ~ 6 yıl önce
BU GÜN YABANCI MİSAFİRLER BANA PİLOTLARIN AKIBETİNİ SORDULAR SADECE UTANDIM TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ MUSTAFA KEMAL İN VATANINI BU HALE GETİRENLER YAZIKLAR OLSUN ŞEHİTLERİMİZE ALLLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sahne ~ 6 yıl önce
akdenizde öyle bir sahne kurulmuşki oyun büyük haberler trol oyuncular malum ve şu anda sadece İKİ KARTALIMIZ sahnede görünmeyenler senaryoda malum çok kalemden çıkma hollywood işi gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000