06 Ocak 2014, Pazartesi 00:04:49

ARABİSTAN UÇAĞI GÖVDE ÜZERİNE İNDİ

Suudi Arabistan Havayolları'na ait Boeing 767-300 tipi uçağın iniş takımları açılmadı, tahliye sırasında 29 yolcu yaralandı. Uçağın inişi saniye saniye kameralara yansıdı.
  • Hani Boeing slideın yere değmesini garanti ediyordu...Slide yere değmemiş zaten dikkat edersen bak iyi bak... Kaptan camdan bakamaz dış şartlara... Bunu yapan kabin ekibi... Saçmalamışsınız. Ayrıca. Tahliye Arapların bizim değil saygı kalitesini düşürüp hemen agresifleşip Türk olduğunuzu göstermeyin...siz bu kafayla tahliye filan yapamazsınız...
  • boşuna birbirinizi yemeyin arkadaşlar.her şirketin Ccm i farklıdır ve prosedürleri de değişik olabilir.ancak değişmeyen birşey vardır ki o da tahliye komutunu/kararını kaptanın verdiğidir.'İnkapasite' durumda kabin ekibi 'İnsiyatifle' tahliyeyi başlatır.Ve tabii daha bir çok şey..Kırım v.s. gibi durumlar..Manueller maalesef hatıra defteri gibi taşınır ve kapağı dahi açılmaz.bu durum bunun ispatıdır.
  • pilota helal olsun...iyi indirmiş..her kalkan şey muhakkak iner...
  • Hazirlikli inis yapilmis burda kaza ile sonuclanmis ve suphe yok ise her kabin memuru tahliyeyi baslatmakta yetkilidir bide kokpitten komuta gerek yoktur!

İran'ın Meşhed kentinden kalkan Suudi Arabistan Havayolları'na ait HS-BKE kuyruk tescilli Boeing 767-300 tipi uçak Medine'de facianın eşiğinden döndü.

299 yolcusu ve 16 mürettebatı bulunan uçağın iniş takımlarından biri açılmayınca uçakta korku dolu anlar yaşandı. Uçağın pilotu iniş takımları açılmayan uçağı pistte tutmayı başardı ancak tahliye sırasındaki panik dolayısıyla 29 yolcu çeşitli yerlerinden yaralandı.

Uçağın piste inişi sırasındaki görüntüleri ise büyük bir facianın eşiğinden dönüldüğünü gözler önüne serdi.

İşte o anlar;ARABİSTAN UÇAĞI GÖVDE ÜZERİNE İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Boş işler ~ 4 yıl önce
Hani Boeing slideın yere değmesini garanti ediyordu...Slide yere değmemiş zaten dikkat edersen bak iyi bak... Kaptan camdan bakamaz dış şartlara... Bunu yapan kabin ekibi... Saçmalamışsınız. Ayrıca. Tahliye Arapların bizim değil saygı kalitesini düşürüp hemen agresifleşip Türk olduğunuzu göstermeyin...siz bu kafayla tahliye filan yapamazsınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boşuna ~ 4 yıl önce
boşuna birbirinizi yemeyin arkadaşlar.her şirketin Ccm i farklıdır ve prosedürleri de değişik olabilir.ancak değişmeyen birşey vardır ki o da tahliye komutunu/kararını kaptanın verdiğidir.'İnkapasite' durumda kabin ekibi 'İnsiyatifle' tahliyeyi başlatır.Ve tabii daha bir çok şey..Kırım v.s. gibi durumlar..Manueller maalesef hatıra defteri gibi taşınır ve kapağı dahi açılmaz.bu durum bunun ispatıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helal ~ 4 yıl önce
pilota helal olsun...iyi indirmiş..her kalkan şey muhakkak iner...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hazirlikli inis yapilmis burda kaza ile sonuclanmis ve suphe yok ise her kabin memuru tahliyeyi baslatmakta yetkilidir bide kokpitten komuta gerek yoktur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000