25 Haziran 2010, Cuma 13:59:57

APRONDA GÖRÜNMEZ KAZA!

Onur Havayolları’na ait MD-88 tipi bir uçağa Atatürk Havalimanı’nda yakıt aracı çarptı.
  • Tüm Onur Air ve PO çalışanlarına geçmiş olsun...
  • apronda araç kullanmak dışarıdaki trafikte araç kullanmaktan daha zor her zamanki gibi gene çok bilmişler aracın şoförü hakkında düzeysiz yazılar yazmışlar bazı arkadaşlarımızda gene kendini tutamayıp tgs yi gene işin içine katmışlar arkadaşıma çok geçmiş olsun diyorum allah daha kötülerinden korusun
  • Allahtan uçakta kimse yok Yoksa dinle sen yorumları Kaptan körmüydü? Gözü neye bakıyordu. Bilip bilmeyen konuşurdular Allah kaptanı korumuş Ya iki dakka önce uçağa gelseydi Seyret artık gümbürtüyü.
  • son 10 yılda IST de en az 50 kez inşaat yapıldı da bir allahın kulunun aklına tüm park yerlerine yakıt boru hattı çekilip ikmal muslukları yapımı gelmedi.hala koca koca TIR tipi tankerler uçak aralarında dolaşıyor.birgün bunlardan biri yolcu dolu bir uçağa çarpacak bir sürü insanı öldürecek belki o zaman birileri bunu akıl edecek.

Atatürk Havalimanı’nda zaman zaman yaşanmaz görünmez kazalara bugün bir yenisi daha eklendi. 127 numaralı park alanında bekleyen Onur Havayolları’na ait TC-ONM kuyruk tescilli MD-88 tipi uçağa, o bölgeden geçen Petrol Ofisi’ne ait bir yakıt aracı çarptı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne ait itfaiye ekipleri ve ambulans olay bölgesine hareket etti. Ancak uçağın boş olması ve kazanın hafif atlatılması üzerine rahat bir nefes alındı.

Kazanın nasıl yaşandığı konusunda bir bilgi verilmezken yakıt taşıyan aracın şoförünün, o bölgeden geçişi sırasında uçağın kanadına çarpacağını hesap edememiş olabileceği kaydedildi.

Bu arada MD-88 tipi uçak seferden çekilerek bakıma alındı. Uçakta ne kadar hasar olduğuna ilişkin açıklama yapılmadı.

©AirportHaber.com

APRONDA GÖRÜNMEZ KAZA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tüm Onur Air ve PO çalışanlarına geçmiş olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
apronda araç kullanmak dışarıdaki trafikte araç kullanmaktan daha zor her zamanki gibi gene çok bilmişler aracın şoförü hakkında düzeysiz yazılar yazmışlar bazı arkadaşlarımızda gene kendini tutamayıp tgs yi gene işin içine katmışlar arkadaşıma çok geçmiş olsun diyorum allah daha kötülerinden korusun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allahtan uçakta kimse yok Yoksa dinle sen yorumları Kaptan körmüydü? Gözü neye bakıyordu. Bilip bilmeyen konuşurdular Allah kaptanı korumuş Ya iki dakka önce uçağa gelseydi Seyret artık gümbürtüyü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
son 10 yılda IST de en az 50 kez inşaat yapıldı da bir allahın kulunun aklına tüm park yerlerine yakıt boru hattı çekilip ikmal muslukları yapımı gelmedi.hala koca koca TIR tipi tankerler uçak aralarında dolaşıyor.birgün bunlardan biri yolcu dolu bir uçağa çarpacak bir sürü insanı öldürecek belki o zaman birileri bunu akıl edecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000