29 Temmuz 2012, Pazar 08:41:53

ANTALYA UÇAĞINDAN ZORUNLU İNİŞ

Condor Air'a ait Antalya seferini yapan uçaktaki radar sisteminin devre dışı kaldığını gören pilot yerinde bir karar vererek yolcuları tahliye ettirdi.
  • Haberde condor havyayollari diyor, resimde de kocaman condor yaziyor. Bazilari thy den bahsediyor. Sizin kafaniz iyi mi?
  • Yaa bisey sorcam tk daki meslektaslarima..ben charterda bi kaptan olarak sunu merak ediyorum : kabin personeli buraya yazdigi tarzda agresif mi ucustada??biz hep bir hireyarsik bir duzen oldugunu duyardik tk da..son zamanlarda kabinin kokpit personeline yazdigi cok komik raporlar sonrasinda kaptanlara ceza verildigini ve ne bir tip mudurunun ne de bi baska yoneticinin arkalarinda durmadigini duyuyoruz..sehir efsanesi midir bunlar?gerceklik payi var midir??birde bu kabinsel denen arkadas ciddi midir yoksa insanlarla kafa mi buluyor?haberi okuyup ardindan tk kaptanlari ile ilgili yorum yapacak kapasitedeki insanlarla 4 bacak operasyon yapmak dunyanin en zor isi olsa gerek..havacilik bu derece yorucu olmamali!zaten kendi dinamikleri dahilinde oldukca yipratici..tum kaptan ve fo meslektaslarima emniyetli sabirli ucuslar dilerim..
  • yolcu kardeşim, klimayı sanayide taktırıyosunuz, sonra bişey olunca yine teknisyen suçlu.. ben anlamadım ki pilot bakanla kapışır klima çalışmıyo diye. COndor'un uçağı tilkiyi görüp acil iniş yapar.. Yine teknisyen suçlu.. bezdik vallahi..
  • sen ne diyosun antalyada klimasız evde durulmuyo, uçaklara klima zaten şart sanayide hemen takıyolar biraz masraftan kaçmasın TK. Yükseldikçe güneşe yaklaşıyosun klima olmasa kavrulursun. Artı condor'un uçağı atmosferden mi çıkmış onu söyleyen yok bu hükümetin işi bence hep bişeyleri saklıyolar.

Almanya'nın Frankfurt kentinden kalkan Condor Air Havayolları'na ait Boeing 757 tipi uçak Avusturya'nın Linz-Hörsching Havaalanı'na mecburi iniş yaptı.

Frankfurt'tan havalandıktan sonra Münih hava sahasında radar sistemi devre dışı kalan ve kabinde duman gören pilotun, Münih ve Salzburg havaalanları inişe uygun olmadığı için Avusturya'nın Almanya sınırı yakınındaki Linz-Hörsching Havaalanı'na zorunlu iniş yaptığı bildirildi.

Linz-Hörsching Havaalanı polis sözcüsü Simone Mayr, basına yaptığı açıklamada, uçağın sorunsuz olarak iniş yaptığını ve uçaktaki 264 yolcunun güvenli olarak tahliye edildiğini belirtti.

Havaalanında bekletilen 264 yolcunun Condor Air şirketinden gönderilecek yeni bir uçakla Antalya'ya uçacakları bildirildi.

ANTALYA UÇAĞINDAN ZORUNLU İNİŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Şaka mi yapiyorunuz ciddi misiniz ~ 6 yıl önce
Haberde condor havyayollari diyor, resimde de kocaman condor yaziyor. Bazilari thy den bahsediyor. Sizin kafaniz iyi mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Charter ~ 6 yıl önce
Yaa bisey sorcam tk daki meslektaslarima..ben charterda bi kaptan olarak sunu merak ediyorum : kabin personeli buraya yazdigi tarzda agresif mi ucustada??biz hep bir hireyarsik bir duzen oldugunu duyardik tk da..son zamanlarda kabinin kokpit personeline yazdigi cok komik raporlar sonrasinda kaptanlara ceza verildigini ve ne bir tip mudurunun ne de bi baska yoneticinin arkalarinda durmadigini duyuyoruz..sehir efsanesi midir bunlar?gerceklik payi var midir??birde bu kabinsel denen arkadas ciddi midir yoksa insanlarla kafa mi buluyor?haberi okuyup ardindan tk kaptanlari ile ilgili yorum yapacak kapasitedeki insanlarla 4 bacak operasyon yapmak dunyanin en zor isi olsa gerek..havacilik bu derece yorucu olmamali!zaten kendi dinamikleri dahilinde oldukca yipratici..tum kaptan ve fo meslektaslarima emniyetli sabirli ucuslar dilerim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 6 yıl önce
yolcu kardeşim, klimayı sanayide taktırıyosunuz, sonra bişey olunca yine teknisyen suçlu.. ben anlamadım ki pilot bakanla kapışır klima çalışmıyo diye. COndor'un uçağı tilkiyi görüp acil iniş yapar.. Yine teknisyen suçlu.. bezdik vallahi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 6 yıl önce
sen ne diyosun antalyada klimasız evde durulmuyo, uçaklara klima zaten şart sanayide hemen takıyolar biraz masraftan kaçmasın TK. Yükseldikçe güneşe yaklaşıyosun klima olmasa kavrulursun. Artı condor'un uçağı atmosferden mi çıkmış onu söyleyen yok bu hükümetin işi bence hep bişeyleri saklıyolar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000