08 Eylül 2009, Salı 12:55:53

Antalya seferleri sona eriyor

Azerbaycan Havayolları'nın, Bakü-Antalya seferlerini iptal edeceği belirtiliyor.
  • Araptan da dost mu olurmus? Birinci dünya savasinda Ingilizlere bizi satanlar kimdi? Arplar degil miydi?
  • Sen merak etme, 400 dolar alan adam Antalya ekonomisine para kazandirmiyor. Daha zenginleri geliyor, bir de esnafa ne farkeder ki? Yeter ki para harcasin turistler. Bu arada, Turkiye`den Baku`ye gelenler burdaki bazi luks arabalari hayatinda ilk kez goruyorlar.
  • Amma Azerbaycan`i sevmeyenler varmis site okuyuculari arasinda. Beklemezdim. Ucuslar iptal olunmuyor, her sene GYD-AYT-GYD ucuslari sadece yaz sezonunda aciliyor. Seneye yine de olacak.
  • Azerbaycan'dan olan avantanı kış gelsin, sana petrolü doğalgazı avrupa fiyatlarına sattıkları zaman anlarsın. bir musibet bin nasihattan iyidir demişler. antalya ve ekonomisi başlıklı yazara gelince doğru diyor açılın siz avrupaya iyice sömürsün sizi, sonra da soykırım yalanını kabul ederek suçlasın seni. yiyorsa 'özgürlükler ülkesi' fransa'ya git ve ermeni 'soykırımı' yapılmadı de, bak bakalım 10 bin euro ceza yiyerek kurtula biliyormusun bilmiyormusun.

Azerbaycan Havayolları'ndan AirportHaber'e yapılan açıklamada Bakü-Antalya seferlerinin ipral edileceği belirtildi.

Yapılan açıklamada; 9, 11, 13, ve 16 Eylül tarihlerinde Boeing 757 tipi uçakla son seferler yapılacak.

Azerbaycan Havayolları, Bakü-Antalya seferlerine 9 Haziran'da başlamıştı.

©AirportHaber

Antalya seferleri sona eriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
Araptan da dost mu olurmus? Birinci dünya savasinda Ingilizlere bizi satanlar kimdi? Arplar degil miydi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sen merak etme, 400 dolar alan adam Antalya ekonomisine para kazandirmiyor. Daha zenginleri geliyor, bir de esnafa ne farkeder ki? Yeter ki para harcasin turistler. Bu arada, Turkiye`den Baku`ye gelenler burdaki bazi luks arabalari hayatinda ilk kez goruyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Amma Azerbaycan`i sevmeyenler varmis site okuyuculari arasinda. Beklemezdim. Ucuslar iptal olunmuyor, her sene GYD-AYT-GYD ucuslari sadece yaz sezonunda aciliyor. Seneye yine de olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Azerbaycan'dan olan avantanı kış gelsin, sana petrolü doğalgazı avrupa fiyatlarına sattıkları zaman anlarsın. bir musibet bin nasihattan iyidir demişler. antalya ve ekonomisi başlıklı yazara gelince doğru diyor açılın siz avrupaya iyice sömürsün sizi, sonra da soykırım yalanını kabul ederek suçlasın seni. yiyorsa 'özgürlükler ülkesi' fransa'ya git ve ermeni 'soykırımı' yapılmadı de, bak bakalım 10 bin euro ceza yiyerek kurtula biliyormusun bilmiyormusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000