08 Temmuz 2016, Cuma 09:11:57

Antalya Rus yolcuları bekliyor

Rus lider Vladimir Putin’in Türkiye’ye yönelik seyahat yasaklarını kaldıran kararnameyi imzalamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, Rusya’da sivil havacılık ajansı “Rosavuatsiya” Türkiye’ye charter sefer gerçekleştirme iznini hala vermedi.
  • Rusya bugün Varşova'da yapılan NATO'daki Türkiye davranışını bekliyor:Karadeniz'de ABD lehine Montrö delinecek mi , delinmeyecek mi?Gürcistan,Ukrayna ve Karadağ NATO'ya tam üye olacak mı olmayacak mı?Bunlardan en az biri gerçekleşirse zaten, Rusya ile olan ticareti özür dileseniz dahi unutun.Niyet yanında sen ülke olarak hangi adımları attığın önemlidir.Ama göbekten ABD'ye bağlı isen ülke menfaatine göre hareket etmen hayaldir.
  • BU YAŞANAN OLAYLARDAN DİLERİM CİHAN LİDERİ VE AHALİSİ DERSİNİ ALMIŞTIR!!! ONCE GÜÇLÜ OLUP DAHA SONRA MEYDAN OKUYACAKSIN...YAŞANANLAR HAZMEDİLİR CİNSTEN DEĞİL YAZIK
  • Fettah terleyecek. Yeni yeni hoteller açılacak? Kemer ormanlar yakilacak, golf sahaları açılacak? Her yer beton olacak? Bir expo daha açacak? Kaş airport yapacak? Çok beton, çok turist. Taksim gezi parkı AVM yapacak? Beton çok, ağaç yok, rus çok. Fettah göbek büyüyecek. Aksaray altın kaplayacak? Turizm kurtulacak? Abey Schenk kalkacak? Ben almanyaya gidiyom.
  • Eyyyy Putin haydi yolla turistleri özürde diledik!!!

Rus lider Vladimir Putin’in Türkiye’ye yönelik seyahat yasaklarını kaldıran kararnameyi imzalamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, Rusya’da sivil havacılık ajansı “Rosavuatsiya” Türkiye’ye charter sefer gerçekleştirme iznini hala vermedi.

Moskova’da basına açıklama yapan Rusya Federal Havacılık Ajansı “Rosaviatsiya” yetkilisi Sergey İzvolskiy, “Bizim Rusya ve Türkiye arasında normal sefer sayılı uçaklar dışında charter uçuşlara izin verebilmemiz için Rusya hükümeti bize gereken karanameyi ulaştırması gerek. Ancak şu ana kadar elimize bu belge gelmedi. Kararnamede net bir şekilde Türkiye istikametinde charter uçuşlara hangi taraihten itibaren iznin onaylandığı yazması lazım” dedi.

Bu arada Türkiye’de tatil geçirmek için Rus vatandaşlarından acentelere gelen yoğun talep ulaşım problemine takıldı. Uçak bileti fiyatları nereyse otelde bir haftalık tatile eş değer olması nedeniyle Rus turistler birkaç gün devam eden salgının ardından Türkiye’den yeniden soğmaya başladı.

İLK UÇAK CUMA SABAHI BEKLİYOR

Antalya havalimanı ise devam eden belirsizliklere rağmen 8 Temmuz Cuma sabahı Rusya’dan gelecek ilk charter uçağı karşılamaya hazırlanıyor. Moskova’nın “Domodedovo” havalimanından kalkacak “Azur Air” uçağının yarın sabah saat 06:10 sıralarında  Antalya’ya inmesi bekleniyor.

İlk toplu Rus turist kafilesi için alanda karşılama merasimi bile de hazırlanıyor. Aynı havayolu şirketine ait diğer iki uçağın ise 9 Temmuz tarihinde Rusya’nın Yekaterinburg ve Rostov na Don şehirlerinden bekleniyor.

Rusya Tur Operatörleri Birliği yetkilileri uçuş izninin son anda verileceğine inandıklarını söylüyor. Daha önce Türkiye’deki sivil havacılık, Rusya’dan ilk charter uçağın 7 Temmuz tarihinde geleceğini duyurmuştu. (Hürriyet)

Antalya Rus yolcuları bekliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

... ~ 2 yıl önce
Rusya bugün Varşova'da yapılan NATO'daki Türkiye davranışını bekliyor:Karadeniz'de ABD lehine Montrö delinecek mi , delinmeyecek mi?Gürcistan,Ukrayna ve Karadağ NATO'ya tam üye olacak mı olmayacak mı?Bunlardan en az biri gerçekleşirse zaten, Rusya ile olan ticareti özür dileseniz dahi unutun.Niyet yanında sen ülke olarak hangi adımları attığın önemlidir.Ama göbekten ABD'ye bağlı isen ülke menfaatine göre hareket etmen hayaldir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NE HALE GELDIK ~ 2 yıl önce
BU YAŞANAN OLAYLARDAN DİLERİM CİHAN LİDERİ VE AHALİSİ DERSİNİ ALMIŞTIR!!! ONCE GÜÇLÜ OLUP DAHA SONRA MEYDAN OKUYACAKSIN...YAŞANANLAR HAZMEDİLİR CİNSTEN DEĞİL YAZIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abey ~ 2 yıl önce
Fettah terleyecek. Yeni yeni hoteller açılacak? Kemer ormanlar yakilacak, golf sahaları açılacak? Her yer beton olacak? Bir expo daha açacak? Kaş airport yapacak? Çok beton, çok turist. Taksim gezi parkı AVM yapacak? Beton çok, ağaç yok, rus çok. Fettah göbek büyüyecek. Aksaray altın kaplayacak? Turizm kurtulacak? Abey Schenk kalkacak? Ben almanyaya gidiyom.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gitmelisn ~ 2 yıl önce
Gitmelisin gitmelisin artık Türkçe öğrenip gelmelisin:)) SEN GİT Almanya orda hayat güzel yemek var bedava devlet veri para abey!!! gidesin de gelmeyesin türkçesine gurban olduğum vatan evladı
abey ~ 2 yıl önce
Sen çok güzel söyledi. Sana iki porsiyon deve eti. Bir kavanoz gül suyu ikram.
güzel ~ 2 yıl önce
Eyyyy Putin haydi yolla turistleri özürde diledik!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tük ~ 2 yıl önce
Tükürdüğünü ne yaptı? anlasın sen goç ;)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000