26 Nisan 2017, Çarşamba 10:30:24

Antalya Havalimanı'nda kuyruk çilesi sürüyor

Antalya Havalimanı’nda 300 güvenlikçinin işten çıkarılmasından sonra yaşanan yoğunluk halen devam ediyor.
  • Akildan ve bilimden uzaklasip dine dibine kadar yaklasmanin sonucunu yasiyoruz. Bence dhmi guvenlik bilmem neysi ile havaalani mulki amiri bir an once Tel Aviv Ben Gurion a gidip, herseyden korkan Israillilerin gerceklestirdigi arama tarama cozumlerine baksinlar. Masabasinda cay icerken icat edilen formuller cok komik ve eziyet edici oluyor.
  • Polarları çıkarıyoruz, metal burunlu olmayan ayakkabıyı bile çıkartıyorlar.Bir ayakkabı çilesidir ki orda ayrı bir kuyruk oluşur. Artık millet apron id kartını yoyolarla beraber x-ray in içine atar oldu, ötecek diye. Valla her gün nüfus cüzdanı gösterip çıkarmaktan milletin kimlikleri eskidi be. Soyuna soyuna işe gidiyoruz, bir de bitmez bilmeyen kuyruklar. Herkesin her şeyini çıkarırsan o kuyruk daha da uzar gider. Yakında pantolonlarınızı da indirin diyecekler diye bekliyorum. Yolcu olarak girdiğimde bu kadar aranmıyorum gerçekten. Görümcesi boarding kapısına kadar geçiren yolcu yakını gördü bu gözler.
  • Yapılan ayrımcılıklara birileri dur demeli DHMI Personelleri ne verilen imtiyaz ile diger calısanlara verilmiyor magdem X RAY lerden gecerken herkez kurallara uyacak onlarda uysun bizlere sıra geilnce üstünde ne var ne yok cıkartırılıyor ama onlara sıra gelince ötsede elle ustun koru aranıyorlar ve geciyorlar bu da dile getirildigi zaman suclusu yine de biz oluyoruz magden kural var o kurall herkez icin aynı olmalı .
  • Sıradayken bırak gitsin

Antalya Havalimanı’nda 300 güvenlikçinin işten çıkarılmasından sonra yaşanan yoğunluk halen devam ediyor.

Personel girişlerinin yapıldığı B kapısında uzun kuyruklar oluşurken, personel hergün bu kuyruğu beklemekten şikayetçi olduğunu dile getirdi.

Sorunun DHMİ'ye de iletildiğini ancak herhangi bir çözüm bulunamadığını ifade eden personel, 'hergün uzun süre kuyrukta sıra bekliyoruz, laptoplarımızı açıyoruz ve kimliklerimizi gösteriyoruz. Artık çok yorulduk, bir an önce çözüm bulunmasını istiyoruz' dedi.

Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan sendikalar arasında yer alan Pak İş’e mensup 300 güvenlik görevlisi işten çıkarılmıştı.

©AirportHaberAntalya Havalimanı'nda kuyruk çilesi sürüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Beyin terk ~ 1 yıl önce
Akildan ve bilimden uzaklasip dine dibine kadar yaklasmanin sonucunu yasiyoruz. Bence dhmi guvenlik bilmem neysi ile havaalani mulki amiri bir an once Tel Aviv Ben Gurion a gidip, herseyden korkan Israillilerin gerceklestirdigi arama tarama cozumlerine baksinlar. Masabasinda cay icerken icat edilen formuller cok komik ve eziyet edici oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 1 yıl önce
Polarları çıkarıyoruz, metal burunlu olmayan ayakkabıyı bile çıkartıyorlar.Bir ayakkabı çilesidir ki orda ayrı bir kuyruk oluşur. Artık millet apron id kartını yoyolarla beraber x-ray in içine atar oldu, ötecek diye. Valla her gün nüfus cüzdanı gösterip çıkarmaktan milletin kimlikleri eskidi be. Soyuna soyuna işe gidiyoruz, bir de bitmez bilmeyen kuyruklar. Herkesin her şeyini çıkarırsan o kuyruk daha da uzar gider. Yakında pantolonlarınızı da indirin diyecekler diye bekliyorum. Yolcu olarak girdiğimde bu kadar aranmıyorum gerçekten. Görümcesi boarding kapısına kadar geçiren yolcu yakını gördü bu gözler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 1 yıl önce
Yapılan ayrımcılıklara birileri dur demeli DHMI Personelleri ne verilen imtiyaz ile diger calısanlara verilmiyor magdem X RAY lerden gecerken herkez kurallara uyacak onlarda uysun bizlere sıra geilnce üstünde ne var ne yok cıkartırılıyor ama onlara sıra gelince ötsede elle ustun koru aranıyorlar ve geciyorlar bu da dile getirildigi zaman suclusu yine de biz oluyoruz magden kural var o kurall herkez icin aynı olmalı .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
330/200 ~ 1 yıl önce
Sıradayken bırak gitsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000