02 Ocak 2017, Pazartesi 10:34:30

Antalya Havalimanı'nda panik: Üzerimde bomba var

Antalya Havalimanı'nda "Üzerimde bomba var, Allahu ekber" diye bağıran bir şahıs genç etkisiz hale getirildi
  • Bende ordaydım arkadaşlar.adam akıl hastası bomba falan değil sürekli bu şekilde taciz ediyo.şuan hastane.daha öncede geldiği için bombacı değilde hasta olduğunu biliyorduk.
  • Tramvay ile gelen insanların terminal uzağında belli bir noktaya indirilip aramaya tabi tutulduktan sonra terminallere geçişi sağlanmalı. Mevcut ortamda nizamiyedeki kontrol anlamsız kalıyor...
  • Polis bombacının üstüne çullanarak etkisiz hale getirilmiş inanılır gibi değil. Canımız bunlara emanet işte görün!
  • Ohal ohal diyip ohalde memleketin en onemli havalimanlarindan birinde bu sekilde bagirani SORGUSUZ SUALSIZ VURMAYAN DEVLETE HAKKIMI HELAL ET-MI-YO-RUM!

Antalya Havalimanı'nda "Üzerimde bomba var, Allahu ekber" diye bağıran şahıs etkisiz hale getirildi.

Bu sabah saatlerinde Antalya Havalimanı'na gelen Diyarbakır Bismil nüfusuna kayıtlı V.Ç. isimli şahıs, üzerinde bomba olduğunu iddia edince büyük panik yaşandı.

Allahu Ekber diyerek bağıran ve " Elimdekini görürseniz hepiniz ölürsünüz' diye tehditler savuran şahıs, polisi harekete geçirdi. Vatandaşlar bölgeden hızla uzaklaşırken V.Ç isimli şahıs polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Airporthaber'in edindiği bilgiye göre, V.Ç'nin ailevi problemleri olduğu ve yapılan aramalarda üzerinden esrar çıktığı öğrenildi.

Airporthaber.com

Antalya Havalimanı'nda panik: Üzerimde bomba var

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Personel ~ 2 yıl önce
Bende ordaydım arkadaşlar.adam akıl hastası bomba falan değil sürekli bu şekilde taciz ediyo.şuan hastane.daha öncede geldiği için bombacı değilde hasta olduğunu biliyorduk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tramvay ~ 2 yıl önce
Tramvay ile gelen insanların terminal uzağında belli bir noktaya indirilip aramaya tabi tutulduktan sonra terminallere geçişi sağlanmalı. Mevcut ortamda nizamiyedeki kontrol anlamsız kalıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uğur Dündar ~ 2 yıl önce
Polis bombacının üstüne çullanarak etkisiz hale getirilmiş inanılır gibi değil. Canımız bunlara emanet işte görün!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YETTINIZ LAN ~ 2 yıl önce
Ohal ohal diyip ohalde memleketin en onemli havalimanlarindan birinde bu sekilde bagirani SORGUSUZ SUALSIZ VURMAYAN DEVLETE HAKKIMI HELAL ET-MI-YO-RUM!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000