19 Ekim 2016, Çarşamba 22:48:39

Antalya Havalimanı'nda 300 kişi işten çıkarıldı

Antalya Havalimanı’nda görevli 300 özel güvenlik görevlisinin iş akdi, üyesi oldukları Pak İş Sendikası’nın kapatılması sonrası feshedildi.
  • Kimin nasil calistigini sorgulamak yargisiz infaz yapmak kimsenin haddine düsmemis biraz uslubunuza ve yargilariniza dikkat edin guvenlik gorevlileri bagimsiz calismiyo ustleri tarafindan emredilen uygulamayi yapiyor kalanlar zaten sizin gibi kendini aramadan muhaf zannedenre yetr kimlik istiyosak gostereceksiniz kart vermisler size bizede sorma yetkisi... bos bos konusmayin gereken sorusturmayi yetkililer yapar alnimiz ak yola devam ..
  • Su ahlaksizca yorum yapan terbiyesizler. Konun ne oldugunu biliyormusunuz lan siz yorum yapiyorsunuz Allah sizin belanizi versin. Insanlara iftira atmayi utanmiyormusunuz. Bir baltaya sap olamamis diyen sahsiyet sen kimsin sen adam olamamissin sen insan olamamissin. Senin gibiler yuzunden bu hallerde. Sen kimsin de insanlari kicuk dusurucu laflar kullaniyorsun. Eger zenginsende Allah buyuk senden alsin fakire versin ki sende biraz insan oldugunu hatirlarsin
  • FETÖ cüler gibi HDP-PKK sempatizanı destekçisi savunucusu kim varsa bu itleride TEMİZLEYİNİZ tüm resmi kurumlardan. Güvenlik ve Güvenlik cihazlarıyla ilgili çalışan tüm pislikler temizlenmeli, helede illa HDP-PKK lı olanlar.
  • Havalimanında çalışan güvenliklerin işten çıkarılması en çok ICF nin işine geliyor. Tazminatları yaktılar. İşe bu yönden bakıyorum. Çıkaramıyorlardı bu işlerine geldi. zamanında Securitas'a devretmek için çok yalanlar söylemişlerdi.

Antalya  Havalimanı’nda görevli 300 özel güvenlik görevlisinin iş akdi, üyesi oldukları Pak İş Sendikası’nın kapatılması sonrası feshedildi.

Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan sendikalar arasında yer alan Pak İş’e mensup, Antalya Havalimanı’nda görevli özel güvenlik görevlilerinin iş akdi feshedildi.

İş akdi sona erdirilen özel güvenlik görevlisinin sayısının 300 civarında olduğu kaydedildi.

Antalya Havalimanı'nda 300 kişi işten çıkarıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Orda dur. ~ 2 yıl önce
Kimin nasil calistigini sorgulamak yargisiz infaz yapmak kimsenin haddine düsmemis biraz uslubunuza ve yargilariniza dikkat edin guvenlik gorevlileri bagimsiz calismiyo ustleri tarafindan emredilen uygulamayi yapiyor kalanlar zaten sizin gibi kendini aramadan muhaf zannedenre yetr kimlik istiyosak gostereceksiniz kart vermisler size bizede sorma yetkisi... bos bos konusmayin gereken sorusturmayi yetkililer yapar alnimiz ak yola devam ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ghhh ~ 2 yıl önce
Su ahlaksizca yorum yapan terbiyesizler. Konun ne oldugunu biliyormusunuz lan siz yorum yapiyorsunuz Allah sizin belanizi versin. Insanlara iftira atmayi utanmiyormusunuz. Bir baltaya sap olamamis diyen sahsiyet sen kimsin sen adam olamamissin sen insan olamamissin. Senin gibiler yuzunden bu hallerde. Sen kimsin de insanlari kicuk dusurucu laflar kullaniyorsun. Eger zenginsende Allah buyuk senden alsin fakire versin ki sende biraz insan oldugunu hatirlarsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATIN GİTSİN ~ 2 yıl önce
FETÖ cüler gibi HDP-PKK sempatizanı destekçisi savunucusu kim varsa bu itleride TEMİZLEYİNİZ tüm resmi kurumlardan. Güvenlik ve Güvenlik cihazlarıyla ilgili çalışan tüm pislikler temizlenmeli, helede illa HDP-PKK lı olanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ismin önemi yok ~ 2 yıl önce
Havalimanında çalışan güvenliklerin işten çıkarılması en çok ICF nin işine geliyor. Tazminatları yaktılar. İşe bu yönden bakıyorum. Çıkaramıyorlardı bu işlerine geldi. zamanında Securitas'a devretmek için çok yalanlar söylemişlerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000