16 Şubat 2010, Salı 15:07:18

Ankara-Çanakkale uçuşları için çalışmalar sürüyor

Çanakkale’den İstanbul’a yapılan uçak seferlerinin ardından Ankara seferlerinin yapılmasını için çalışmalar bütün hızıyla sürüyor.
  • deneme inişi ne demek. ucak duruyorsa ucuslar baslayacak mı? :))) Landing distance chartlarına baksalar daha isabetli olur.
  • ya bu boeing 737-700 ucagi 149 kisilik degilmi
  • CANAKKALE IZMIR UCAK ISETYEN ARKADAS IZMIR KARSIYAKA YI ATLAMISSIN IZMIRDEN HAVALIMANI TERS ISTIKAMET 1 SAAT UCTUN BEKLEDIN ERKEN GELDIN 2 SAAT UCUS 30 DAKIKA ETTIMI SANA 3,30 DAKIKA KARAYOLUNDAN GELSEN DAHA HIZLI
  • anadolujetin sunexpressin biraktigi Bursa hatlarini isletecegi haberinden sonra bora jetin anadolujet markasi altinda ucmasini isterim. 3 ucakta apronda yatiyor su anda.

Türk Hava Yolları’nın alt markası olan AnadoluJet'in yetkilileri Ankara’ya 165 kişilik Boing 737-700 modeli uçaklarla yapılması planlanan uçuşların Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak kaydıyla haftanın 4 günü olmasının düşünüldüğünü açıkladılar.

59 TL olacak uçuşların Anadolu Jet tarafından yapılacağı ifade eden yetkililer, önümüzdeki günlerde Boing 737 uçakları ile deneme inişi yapılacağı ve uygun görülmesi halinde seferlerin başlayacağı ifade ederlerken, pist kısalığı nedeniyle inmekte sorun yaşandığını, bu sebeple pistin en kısa sürede uzaması gerektiğinin vurguladılar.

Ankara-Çanakkale uçuşları için çalışmalar sürüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
deneme inişi ne demek. ucak duruyorsa ucuslar baslayacak mı? :))) Landing distance chartlarına baksalar daha isabetli olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya bu boeing 737-700 ucagi 149 kisilik degilmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
CANAKKALE IZMIR UCAK ISETYEN ARKADAS IZMIR KARSIYAKA YI ATLAMISSIN IZMIRDEN HAVALIMANI TERS ISTIKAMET 1 SAAT UCTUN BEKLEDIN ERKEN GELDIN 2 SAAT UCUS 30 DAKIKA ETTIMI SANA 3,30 DAKIKA KARAYOLUNDAN GELSEN DAHA HIZLI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
anadolujetin sunexpressin biraktigi Bursa hatlarini isletecegi haberinden sonra bora jetin anadolujet markasi altinda ucmasini isterim. 3 ucakta apronda yatiyor su anda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000