04 Ekim 2016, Salı 14:18:51

Anex Tour Almaya'da şirket kurup uçacak

Türk ve Hollanda kökenli Anex Tour Grubu bu yıl yeni bir tur operatörü şirketi ile Almanya piyasasına girmeyi planlıyor.
  • Bekleyin arkasinda Kimlerin oldugunu görünce Cok sasiracaksiniz....
  • Turizm sektörüne son üç yılın ikisinde pegas ve odeonla omuz veren, kötü geçirdiğimiz bu sezonda neredeyse Antalya turizm'ini %60 tek başına sıratlayan, üstüne kendine Almanya gibi bir ülkede yer açan bu şirket desteği hak ediyor. Yolun açık olsun ANEX TOUR.
  • Hollanda da acilsaniz. Is ariyorum ne guzel calisirdim. Tecrube var. Lanet olsun butun kapilar kapali
  • Ağzı olan konuşuyor adamların Almanya'dan nereye uçacağını bilen varmı önce bi araştırın nerelere uçacaklarını ondan sonra kıyaslayın TK ve SXS ile .

Türk ve Hollanda kökenli Anex Tour Grubu bu yıl yeni bir tur operatörü şirketi ile Almanya piyasasına girmeyi planlıyor.

Anex Tour Germany adı altında faaliyet gösterecek şirket halen Düsseldorf´ta kuruluyor ve önümüzdeki yılda 250 bin müşteri hedefliyor. Alman “Touristik Aktuell” dergisinde yayınlanan habere göre özellikle Akdeniz Çanağı´nda fakat aynı zamanda da Asya ve Karayıp Adaları´nda “yüksek kaliteli uçuşlu tatil paketi” sunmayı hedefleyen Anex Tour Germany, ayrıca tur ve kruvaziyer turları da pazarlayacak.

Pazarlamayı klasik seyahat acentası ağı ile yapmayı düşünen Anex Tour Germany ilk yılında 5 bin seyahat acentası ile birlikte çalışmayı planlıyor ve bunun için bazı seyahat acentası zincirleri ve kooperasyonları ile özel anlaşmalar yapacak. Key Account Yönetici olarak eskiden Ruf şirketinde faaliyet gösteren Claudia Christmann şirkette yer alacak.

Rusya´da en büyük tur operatörlerinden olan Türk kökenli Anex Tour Grubu´nun merkezi Hollanda´da bulunmakta, gruba bir incoming agency ve 17 Boeing uçağına sahip Azur Air dahildir.

Anex Tour Germany´nin Almanya´daki merkezi Düsseldorf Ratingen´de havalimanına yakın bir yerde yer almaktadır ve şu anda 40 kişi çalıştırıyor.

Anex Tour Almaya'da şirket kurup uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

IL ~ 2 yıl önce
Bekleyin arkasinda Kimlerin oldugunu görünce Cok sasiracaksiniz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jet Kel ~ 2 yıl önce
Turizm sektörüne son üç yılın ikisinde pegas ve odeonla omuz veren, kötü geçirdiğimiz bu sezonda neredeyse Antalya turizm'ini %60 tek başına sıratlayan, üstüne kendine Almanya gibi bir ülkede yer açan bu şirket desteği hak ediyor. Yolun açık olsun ANEX TOUR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
E. ~ 2 yıl önce
Hollanda da acilsaniz. Is ariyorum ne guzel calisirdim. Tecrube var. Lanet olsun butun kapilar kapali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kime göre ~ 2 yıl önce
Ağzı olan konuşuyor adamların Almanya'dan nereye uçacağını bilen varmı önce bi araştırın nerelere uçacaklarını ondan sonra kıyaslayın TK ve SXS ile .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000