Ana Sayfa » Havacılık Haberleri » ANADOLUJET'TE YENİ PATRON KİM?

ANADOLUJET'TE YENİ PATRON KİM?

12 Ekim 2012 Cuma, 10:54:30 THY Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan'ın görevden ayrılmasından sonra yerine atanan isim belli oldu. İşte o isim...

THY'nin alt markası Anadolujet'in en tepesindeki isim olan Sami Alan'ın  görevinden ayrıldığını ilk olarak Airporthaber kamuoyuna duyurmuştu.

Sami Alan'ın görevden ayrılmasından sonra yerine kimin atanacağı merakla beklenirken o ismi de yine Airporthaber açıklıyor.

Anadolujet'te Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev yapan İbrahim Doğan, Sami Alan'dan boşalan koltuğa vekaleten atandı.

Bu arada İbrahim Doğan bugün bir mutluluk daha yaşadı. Dün Anadolujet'in başına velaketen atanan Doğan, bugün babalık sevinci yaşadı. İbrahim Doğan'ın, Muhammed Selim adını verdiği çocuğu bu sabah dünyaya geldi.

İbrahim Doğan, duygularını " Kalplere sevgiyi nakşeden yaradan,tohumun yeşermesi misali anne karnında kalan bebeğe bir ömür sevgi ve şevkat duymamız için 9 ay bekletiyor. Bir ömür sevgisini yüreğimizden eksik etmeyeceğimiz oğlumuz Muhammed Selim çok şükür sağlıkla dünyaya geldi" sözleriyle ifade etti. 

©AirportHaber.com ÖZEL

Haberi Paylaş
Facebook Yorum
AirportHaber Yorum
  • mehmet doğan 10 Aralık 2014, Çarşamba 18:36:21 Abi allah analı babalı büyütsün yaşı uzun olsun inş.abi benim senden bir ricam var 14.12.2014 tarihine gazipaşadan ankaraya uçak bileti aldım.ama anamın hastalığı nedeniyle gidemiyorum.paraya da ihtiyacımız var.iade ederseniz hayır duamızı alırsınız.abi yardımcı olursanız sevinirim.slm. 0
  • Ramazan Bakır 10 Temmuz 2014, Perşembe 12:51:33 Evladinizniz anali babali saglikli buyumesini allah`tan dilerim.calişip hak edeni kiskananlar.kendileri calişmadan hak etmeden o makamlara gelmek isteyenlerdir.gorevinizde başarilar dilerim,saygilarla 0
  • nurten 29 Ocak 2014, Çarşamba 10:14:33 Allah doğrunun hep yanindadir 0
  • Ben Nihat özpınar 22 Ekim 2013, Salı 01:29:01 Allah analı bablı büyütsün genel müdürüm şirnak I'n ilk üçüşunda beraber olma fırsatımız oldu tek tek yolcularla sohbetın ve iliğinden son derece mütlülük duydum sızı o gureve getırden allah bin kere razı olsun çok isabetli karardır 0
Yorum Gönder
  • * Yorumlarınız, editör onayından geçmesi durumunda yayınlanacaktır.
  • * Gönderilen yorumlardan kaynaklanacak yasal sorumluluk yorumu gönderen kullanıcılara aittir. Yorumlardan AirportHaber ve bağlı kuruluşları sorumlu tutulamaz.
  • * Kişiler ya da kurumlar hakkında yapılan, eleştiri sınırlarını aşan, hakaret, kötü söz, uygunsuz kelime, ırkçılık, bölücülük unsurları içeren yorumlara yer verilmemektedir.