12 Ekim 2012, Cuma 10:54:30

ANADOLUJET'TE YENİ PATRON KİM?

THY Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan'ın görevden ayrılmasından sonra yerine atanan isim belli oldu. İşte o isim...
  • Allah yar ve yardımcınız olsun.işiniz zor ancak iç hatlarda ki ucak seferlerinin saat inde kalkmasını temenni ni ediyor.Başarilar diliyorum
  • Abi allah analı babalı büyütsün yaşı uzun olsun inş.abi benim senden bir ricam var 14.12.2014 tarihine gazipaşadan ankaraya uçak bileti aldım.ama anamın hastalığı nedeniyle gidemiyorum.paraya da ihtiyacımız var.iade ederseniz hayır duamızı alırsınız.abi yardımcı olursanız sevinirim.slm.
  • Evladinizniz anali babali saglikli buyumesini allah`tan dilerim.calişip hak edeni kiskananlar.kendileri calişmadan hak etmeden o makamlara gelmek isteyenlerdir.gorevinizde başarilar dilerim,saygilarla
  • Allah doğrunun hep yanindadir

THY'nin alt markası Anadolujet'in en tepesindeki isim olan Sami Alan'ın  görevinden ayrıldığını ilk olarak Airporthaber kamuoyuna duyurmuştu.

Sami Alan'ın görevden ayrılmasından sonra yerine kimin atanacağı merakla beklenirken o ismi de yine Airporthaber açıklıyor.

Anadolujet'te Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev yapan İbrahim Doğan, Sami Alan'dan boşalan koltuğa vekaleten atandı.

Bu arada İbrahim Doğan bugün bir mutluluk daha yaşadı. Dün Anadolujet'in başına velaketen atanan Doğan, bugün babalık sevinci yaşadı. İbrahim Doğan'ın, Muhammed Selim adını verdiği çocuğu bu sabah dünyaya geldi.

İbrahim Doğan, duygularını " Kalplere sevgiyi nakşeden yaradan,tohumun yeşermesi misali anne karnında kalan bebeğe bir ömür sevgi ve şevkat duymamız için 9 ay bekletiyor. Bir ömür sevgisini yüreğimizden eksik etmeyeceğimiz oğlumuz Muhammed Selim çok şükür sağlıkla dünyaya geldi" sözleriyle ifade etti. 

©AirportHaber.com ÖZEL

ANADOLUJET'TE YENİ PATRON KİM?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Gürsoy Altunbulak ~ 3 yıl önce
Allah yar ve yardımcınız olsun.işiniz zor ancak iç hatlarda ki ucak seferlerinin saat inde kalkmasını temenni ni ediyor.Başarilar diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehmet doğan ~ 4 yıl önce
Abi allah analı babalı büyütsün yaşı uzun olsun inş.abi benim senden bir ricam var 14.12.2014 tarihine gazipaşadan ankaraya uçak bileti aldım.ama anamın hastalığı nedeniyle gidemiyorum.paraya da ihtiyacımız var.iade ederseniz hayır duamızı alırsınız.abi yardımcı olursanız sevinirim.slm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramazan Bakır ~ 4 yıl önce
Evladinizniz anali babali saglikli buyumesini allah`tan dilerim.calişip hak edeni kiskananlar.kendileri calişmadan hak etmeden o makamlara gelmek isteyenlerdir.gorevinizde başarilar dilerim,saygilarla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nurten ~ 4 yıl önce
Allah doğrunun hep yanindadir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000