30 Mart 2016, Çarşamba 16:27:41

Anadolujet uçağına bomba ihbarı

Anadolujet'in bugün TK 7078 sefer sayılı Ankara-Erzincan seferini yapacak yolcu uçağına bomba ihbarı yapıldı.
  • Böyle "kendimi ne etsemde ön plana atsam" kafasına giren kişiler oldukça, daha neler duyarız kimbilir ! Aklınca şaka yapmış olan bu arkadaşa akıl fikir dileklerimi iletiyorum. Takım arkadaşlarına karşı kendi ön plana çıkarmak isteyen gereksiz sporcularla çok karşılaşıyoruz. Vişne suyu yüzünden ağlayacak kıvamda ısrar edeni de gördü bıu bünye
  • iyi olmuş kamillere :D belki akılları başlarına gelir. topçu olunca bunlar kendilerini bir şey zannediyor.
  • Bu zevzek sporcular biraz ders almalı, ne zaman biyere seyehat etsem özellikle hafta sonları bunlarda uçakta oluyor. Hepsi de zevzek. Hiç bir kültür yok, sadece uçakta insanları rahatsız ederler. THY onlara şimdi maddi tazminat açar tüm gecikme masrafları ve bağlantılı uçuşlara verdiği tüm gecikmeler dahil, birde kamu davası açılır akılları başlarına gelir. Hiç uçakta söylenecek şey mi bu? Hele de böyle bir dönemde?
  • Ekip arkadaşlarımıza çok geçmiş olsun

Anadolujet'in bugün TK 7078 sefer sayılı Ankara-Erzincan seferini yapacak yolcu uçağına bomba ihbarı yapıldı.

Kalkış yapmaya hazırlandığı sırada yapılan ihbar nedeniyle Esenboğa'da güvenli bir bölgeye çekilen uçakta ekipler yolcuları tahliye ederek arama yaptı. 

Yapılan aramada tehlikeye neden olabilecek herhangi bir unsura rastlanmazken, Erzincanspor'da oynayan 3 futbolcunun gözaltına alındığı iddia edildi.

TC-SAV kuyruk tescilli B737-800 tipi yolcu uçağı daha sonra seferine 2 saat gecikmeyle devam etti.

Anadolujet uçağına bomba ihbarı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

GEREKSİZ YOLCU PROFİLİ VOL1 ~ 2 yıl önce
Böyle "kendimi ne etsemde ön plana atsam" kafasına giren kişiler oldukça, daha neler duyarız kimbilir ! Aklınca şaka yapmış olan bu arkadaşa akıl fikir dileklerimi iletiyorum. Takım arkadaşlarına karşı kendi ön plana çıkarmak isteyen gereksiz sporcularla çok karşılaşıyoruz. Vişne suyu yüzünden ağlayacak kıvamda ısrar edeni de gördü bıu bünye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
iyi olmuş kamillere :D belki akılları başlarına gelir. topçu olunca bunlar kendilerini bir şey zannediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zevzek ~ 2 yıl önce
Bu zevzek sporcular biraz ders almalı, ne zaman biyere seyehat etsem özellikle hafta sonları bunlarda uçakta oluyor. Hepsi de zevzek. Hiç bir kültür yok, sadece uçakta insanları rahatsız ederler. THY onlara şimdi maddi tazminat açar tüm gecikme masrafları ve bağlantılı uçuşlara verdiği tüm gecikmeler dahil, birde kamu davası açılır akılları başlarına gelir. Hiç uçakta söylenecek şey mi bu? Hele de böyle bir dönemde?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geçmiş olsun ~ 2 yıl önce
Ekip arkadaşlarımıza çok geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000