17 Aralık 2015, Perşembe 11:56:26

Anadolujet Ankara-Siirt seferlerine başlıyor

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, uçuş ağını genişletmeye Siirt ile devam ediyor. AnadoluJet’in Ankara Esenboğa Havalimanı ile Siirt Havalimanı arasında başlatacağı karşılıklı seferler, 25 Aralık itibariyle icra edilecek.
  • Ha borajet ha anadolu jet kış şartları malum tamamda bir pist 5 gün kapalı kalırmı bu nasıl bir mağduriyet seferler her gün iptal havalimanı var ama DHMİ her halde sadece seyir ediyo hiçmi çalışmaz insan yaa
  • Ankara-Siirt imiş. Peki bu uçuşları kim yapacak? Yine Borajetten kiralanan uçaklar. Yazık uçuş ekiplerine, uçuşları yapan ekipler aynı, call signları bir Borajet, bir Anadolujet. Farkı bu. Şimdi bunlar uçuşlarda çağrı adlarını bile karıştırıyorlardır sık sık. Zorlayın zorlayın, dünyaya maskara olmanıza çok kalmadı.
  • Önemli olan uçağın geliyor olması. Anadolujet kimden uçak kiralamış pek de önemli değil. Hayırlı olsun.
  • Anadolu Jet Gokceada'yi unutmayin lutfen.

AnadoluJet, yeni hat açılışlarına farklı kültürlerin izlerini taşıyan Siirt ile devam ediyor.

Siirt uçuşları ile birlikte ulaştığı hat sayısını 68’e, uçtuğu nokta sayısını ise 45’e çıkaran AnadoluJet, Ankara Esenboğa Havalimanı ile Siirt Havalimanı arasındaki karşılıklı uçuşları 25 Aralık’ta başlatacak.

Yeni hat açılışı ile birlikte AnadoluJet yolcuları, tarih kokan şehir Siirt ile başkent Ankara arasında haftanın üç günü seyahatlerini planlayabilecek.

Anadolujet Ankara-Siirt seferlerine başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Serdar ~ 3 yıl önce
Ha borajet ha anadolu jet kış şartları malum tamamda bir pist 5 gün kapalı kalırmı bu nasıl bir mağduriyet seferler her gün iptal havalimanı var ama DHMİ her halde sadece seyir ediyo hiçmi çalışmaz insan yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komiklik ~ 3 yıl önce
Ankara-Siirt imiş. Peki bu uçuşları kim yapacak? Yine Borajetten kiralanan uçaklar. Yazık uçuş ekiplerine, uçuşları yapan ekipler aynı, call signları bir Borajet, bir Anadolujet. Farkı bu. Şimdi bunlar uçuşlarda çağrı adlarını bile karıştırıyorlardır sık sık. Zorlayın zorlayın, dünyaya maskara olmanıza çok kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maruf Taşkıran ~ 3 yıl önce
Önemli olan uçağın geliyor olması. Anadolujet kimden uçak kiralamış pek de önemli değil. Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GKD ~ 3 yıl önce
Anadolu Jet Gokceada'yi unutmayin lutfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000