05 Mayıs 2015, Salı 09:27:28

ANADOLUJET ANKARA'DAN BURSA'YA UÇACAKA

2015 yaz tarifesi ile beş yeni hat açan AnadoluJet, Mayıs ayında da haftada yedi gün olarak icra edilecek Ankara – Bursa uçuşlarını başlatıyor.
  • Haziran-Temmuz için Bursa (Ankara aktarmalı) Moskova gidiş dönüş 1400 TL diyor. Ankara-Bursa gidiş dönüş 119 TL Ankara-Moskova gidiş dönüş 670 TL civarı. Bu hesap bana garip geldi. Acaba aktarma biletlerini bütünleşik değil de ayrı ayrı almak genelde daha mı karlı oluyor?
  • Ankara 2330'da kalkan uçak Bursa'ya 0030 civarında indikten sonra o saatte şehre gidecek araç nasıl bulunabilir. Yolcu bu uçuştan ne kadar verim alabilir. Bursa'dan 0700'de kalkan uçağa yetişmek için 5'te çıkmak gerekiyor. Yine o saatte otobüs yok. Planlama muhtemelen uçağın yatıya kalması için yapılmış ancak saatler uygun değil. Bu durumda hızlı tren+otobüs daha mantıklı olacaktır
  • 25 mayıs itibariyle pazartesi ve cumartesi günleri bursadan diyarbakıra uçak seferleri başlıyor...bilet fiyatları 69 tl den başlıyor....Teşekkürler Anadolujet....Darısı diğer hatlara....
  • Bursa-Antalya seferi şart artık. Çok talep var. Bugüne kadar açılmaması eksiklik. Ve yorumlarda belirtildiği gibi hem Ankara hem Bursa havaalanları şehir merkezine çok uzak, karayolundan daha kısa olmaz o hatta yolculuk. Asıl Bursa-Antalya gibi karayoluyla çok uzun ve yorucu süren bir hatta uçuş başlat, bak o zaman nasıl talep görüyor.

2015 yaz tarifesi ile beş yeni hat açan AnadoluJet, Mayıs ayında da haftada yedi gün olarak icra edilecek Ankara – Bursa uçuşlarını başlatıyor. 

Bu sene sektördeki yedinci yılını kutlayan AnadoluJet, uçuş ağını genişletmeye hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Bursa -  Trabzon, Bursa - Erzurum ve İstanbul Sabiha Gökçen  - Denizli, Malatya, Şanlıurfa ve Nevşehir (Kapadokya) hatlarını açan AnadoluJet,  Mayıs ayında rotasını tekrar Bursa’ya çeviriyor.

AnadoluJet, 12 Mayıs 2015 tarihinde başlatacağı Ankara – Bursa seferleri ile Esenboğa Havalimanı ile Bursa Yenişehir Havalimanı arasında haftanın yedi günü sefer düzenlemeye hazırlanıyor.

Seferler Ankara’dan 23:30, Bursa’dan ise 07:00 saatlerinde karşılıklı yapılacak.

Ankara – Bursa hattının açılmasıyla AnadoluJet, hem Bursa’ya hem de Bursa’dan diğer şehirlere seyahat edecek yolculara; Ankara üzerinden Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Samsun, Muş, Adana, Antep, Urfa, KKTC, Van, Ağrı, Kars gibi birçok noktaya kısa süre beklemeli aktarmalı uçuş bağlantısı verecek.

Yeni uçuş noktaları ve AnadoluJet hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com adresini ziyaret edilebilir veya 444 25 38 no’lu çağrı merkezi aranabilir.

ANADOLUJET ANKARA'DAN BURSA'YA UÇACAKA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Bir Garip Aktarma ~ 3 yıl önce
Haziran-Temmuz için Bursa (Ankara aktarmalı) Moskova gidiş dönüş 1400 TL diyor. Ankara-Bursa gidiş dönüş 119 TL Ankara-Moskova gidiş dönüş 670 TL civarı. Bu hesap bana garip geldi. Acaba aktarma biletlerini bütünleşik değil de ayrı ayrı almak genelde daha mı karlı oluyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçuş saatleri ~ 3 yıl önce
Ankara 2330'da kalkan uçak Bursa'ya 0030 civarında indikten sonra o saatte şehre gidecek araç nasıl bulunabilir. Yolcu bu uçuştan ne kadar verim alabilir. Bursa'dan 0700'de kalkan uçağa yetişmek için 5'te çıkmak gerekiyor. Yine o saatte otobüs yok. Planlama muhtemelen uçağın yatıya kalması için yapılmış ancak saatler uygun değil. Bu durumda hızlı tren+otobüs daha mantıklı olacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müjdee ~ 3 yıl önce
25 mayıs itibariyle pazartesi ve cumartesi günleri bursadan diyarbakıra uçak seferleri başlıyor...bilet fiyatları 69 tl den başlıyor....Teşekkürler Anadolujet....Darısı diğer hatlara....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mete ~ 3 yıl önce
Bursa-Antalya seferi şart artık. Çok talep var. Bugüne kadar açılmaması eksiklik. Ve yorumlarda belirtildiği gibi hem Ankara hem Bursa havaalanları şehir merkezine çok uzak, karayolundan daha kısa olmaz o hatta yolculuk. Asıl Bursa-Antalya gibi karayoluyla çok uzun ve yorucu süren bir hatta uçuş başlat, bak o zaman nasıl talep görüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000