13 Haziran 2015, Cumartesi 10:17:27

An-178 Paris Air Show'da görücüye çıkarıyor

Paris’te düzenlenecek olan 51’inci Uluslararası Paris Havacılık Fuarı’nda sergilenecek T129 ATAK ve ANKA platformlarıyla katılıyor.
  • ne kadarda rus hayrani varmış icimizde bu uçağin cockpit konsolları bildiğimiz crj ve embraer ile aynı biz alman uçağinin kopyasini yapmaya kalktik denilmeyen laf kalmadı bu uçaği es kaza biz yapmaya kalksak icimizdeki vatan hainleri rus uçağina benziyo diye demediklerini brakmazlar ama elin rusu yapinca cici oluyo 2 gram vatan sevginiz olsun delikanlı olun
  • Sunumda birşeyler tanıdık geldi ama, neyse.
  • Dispatch/pilot:aerodynamic konusunda ruslar en iyisi ve ruslar tarafindan yapilir mekan onemli degil o zaman nasa da hindistan ve afrikanin oralardan firlatiliyor uydular
  • Malumunuz, SSCB dağılınca bir çok şirket ve tesis ilk konuşlandırıldığı ülkede kaldı...Antonov rus mu ukrayna mı ikilemi burdan çıkıyo;)

Ukraynalı uçak üreticisi Antonov’un en yeni modeli An-178, Fransa'nın başkenti Paris'teki Le Bourget Havalimanı'nda düzenlenen Paris Air Show'da görücüye çıkıyor.

UR-EXP kuyruk tescilli uçak Kiev Gostomel Havalimanı'ndan havalanarak Paris'e hareket etti.

İlk uçuşunu 7 Mayıs’ta gerçekleştiren Antonov An-178 tipi uçak, ilk siparişini de Azeri Silkway ve Çinli A-Star Airspace and Technology’den aldı.

2013 yılında başlayan proje ile üretilen Ukrayna üretimi yeni Antonov-178, 18 ton kargo taşıma kapasitesine sahip. Antonov şirketi uçağı sivil amaçlı bölgesel uçuşlarda kullanılmak üzere modifiye etmeyi de planlıyor.

An-178 Paris Air Show'da görücüye çıkarıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

zayıf ~ 3 yıl önce
ne kadarda rus hayrani varmış icimizde bu uçağin cockpit konsolları bildiğimiz crj ve embraer ile aynı biz alman uçağinin kopyasini yapmaya kalktik denilmeyen laf kalmadı bu uçaği es kaza biz yapmaya kalksak icimizdeki vatan hainleri rus uçağina benziyo diye demediklerini brakmazlar ama elin rusu yapinca cici oluyo 2 gram vatan sevginiz olsun delikanlı olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tanıdık ~ 3 yıl önce
Sunumda birşeyler tanıdık geldi ama, neyse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Dispatch/pilot:aerodynamic konusunda ruslar en iyisi ve ruslar tarafindan yapilir mekan onemli degil o zaman nasa da hindistan ve afrikanin oralardan firlatiliyor uydular

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Malumunuz, SSCB dağılınca bir çok şirket ve tesis ilk konuşlandırıldığı ülkede kaldı...Antonov rus mu ukrayna mı ikilemi burdan çıkıyo;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SSCB ~ 3 yıl önce
SSCB'de Rus anlamına gelmez. Avrupa birliği gibi bi birlik sonuçta. SSBC dahilinde de her ülkenin kendi parlementosu, bayrağı, sınırları vs var.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000