03 Haziran 2014, Salı 07:49:17

AMASYA'DA SAVAŞ UÇAĞI TERS DÖNDÜ!

Merzifon 5. Ana Jet Üssü'nde, piste indikten bir süre sonra devrilen savaş uçağının pilotu yaralandı.
  • Tanri ucan ve yerdeki vatan kahramanlarimizi korusun, ucaklar onlarin tek kilina feda olsun
  • Geçmiş olsun, arkadaşımın ikazına göre fotoğraf bizim uçağın fotoğrafı değil, israil hava kuvvetlerine ait
  • Gecmis olsun. Bu tür kazalar bir cok ülkede oluyor. Bunu abartmanin bir anlami yok. Önemli olan hatalardan yada teknik arizalardan ders cikartilmasi. Bir F gider öbürü gelir.Önemli olan cana birsey olmamasi..
  • Duyurulmayab daha neler var. Ankara'da gerçekleşen bir olay: Yan yana duran F-16'lardan en baştaki insan hatası ile yanındakinin üzerine, o da kendi yanındakinin üzerine ve böylece diğer tüm F-16'lar domino taşı gibi birbirinin üzerine düşüp yan yatmışlar. Tabi olay hiç duyurulmadı.

Amasya'nın Merzifon ilçesindeki 5. Ana Jet Üssü'nde, iniş yapan savaş uçağının pistte bir süre ilerledikten sonra devrilmesi sonucu pilot yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Hava Pilot Üsteğmen Muhammed Keskin yönetimindeki F-16 savaş uçağı, görev dönüşü Merzifon 5. Ana Jet Üs Komutanlığı pistine indi.

Pistte bir süre ilerleyen uçak, pilotun hakimiyeti kaybetmesi sonucu devrildi.

Kazada, hafif yaralanan pilot Keskin, 112 Acil Servis ekiplerince Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

AMASYA'DA SAVAŞ UÇAĞI TERS DÖNDÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tanri ucan ve yerdeki vatan kahramanlarimizi korusun, ucaklar onlarin tek kilina feda olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CB ~ 4 yıl önce
Geçmiş olsun, arkadaşımın ikazına göre fotoğraf bizim uçağın fotoğrafı değil, israil hava kuvvetlerine ait

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F-16 ~ 4 yıl önce
Gecmis olsun. Bu tür kazalar bir cok ülkede oluyor. Bunu abartmanin bir anlami yok. Önemli olan hatalardan yada teknik arizalardan ders cikartilmasi. Bir F gider öbürü gelir.Önemli olan cana birsey olmamasi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Domino Taşı F-16 ~ 4 yıl önce
Duyurulmayab daha neler var. Ankara'da gerçekleşen bir olay: Yan yana duran F-16'lardan en baştaki insan hatası ile yanındakinin üzerine, o da kendi yanındakinin üzerine ve böylece diğer tüm F-16'lar domino taşı gibi birbirinin üzerine düşüp yan yatmışlar. Tabi olay hiç duyurulmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
flc ~ 4 yıl önce
böyle birşey olması mümkün değil nerenizle duyar nerenizle inanırsınız bunlara.... eeee toplamda kaçtane f-16 zincirleme perte çıkmış

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000