06 Eylül 2014, Cumartesi 12:11:55

ALTIN KANATLAR ANTALYA'YI UÇURACAK

Antalya'nın ilk özel havacılık meslek lisesi, Lara’da açıldı.
  • Bende gitmek istiyorum ama fiyatları ne kadar
  • Ben bu okula kayıt olmayı düşünüyorum yıllık ne kadar ücret istiyorlar
  • internet sayfalarında iletişimde bile online öğrenci kayıt formu var yani bir sıkıntı yaşadığınız zaman muhatap olabileceğiniz bir kurucu yada yetkili bulamıyorsunuz sadece muhatabınız m.yardımcısı.daha ne beklenir buradaki eğitimden.
  • sakın arastırmadan ismine aldanıp kayıt olmayın.oglumuzu bu okula kayıt ettirirken ballandıra ballandıra söyle eğitim alıcak böyle olucak diye resmen soygunculuk yaptılar.2, dönem burada okuyan cocuğumun derslerinin düşük olmasından dolayı başka bir okula geçişini sağladık.unutmayalım ki ilk yıl temel eğitimdir ve diğer okulda ustun basarı ile devam etmektedir burada berbat üstü bir eğitim vardır anlattıklarını karşılayabilecek eğitimci dahi bulunmamaktadır.cok ciddi bir kurum olmaları gerekirken laçkalık diz boyu.altın kanatlar için ilk öncelik para bunu unutmayın ......sadece göz boyuyorlar.

Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Özel Altın Kanatlar Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni açtı. 

Antalya’nın Kundu bölgesinde gerçekleştirilen açılışa Vali Öztürk’ün yanı sıra Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, havacılık okulunun kurucularından Yardımcı Doçent Doktor İbrahim Balık ve eğitim camiasından davetliler katıldı.

Vali Öztürk, törende yaptığı konuşmada, Türkiye’nin ihtiyacı olan ara eleman yetiştirmek için tasarlanmış eğitim kurumunun ülkeye hayırlı uğurlu olmasını diledi. Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığı zaman Türkiye’deki teknik eğitim okullarıyla ilgili oranın çok düşük olduğunu belirten Vali Öztürk, “Açılacak diğer teknik eğitim okulları ile bu açık kapanacaktır. Havacılık sektörü çok gelişiyor ve her yıl 70 milyondan fazla insan uçuyor. Bu tür okullar büyük önem arz etmektedir” dedi. Vali Öztürk, konuşmasının sonunda okulun yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ise eğitimde başarıyı yakalamak için okullardaki fiziki yapının önemli olduğunu belirterek, Antalya’daki özel meslek liselerinin sayısının yeterli olmadığını ve yeni okulların açılmasıyla bu açığın gelecekte kapanacağını dile getirdi. Gülay, “İnşallah çocuklarımız burada güzel bir şekilde yetişecek ve genel geçer bir meslek öğrenecekler” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Vali Öztürk, kurdeleyi keserek açılışı gerçekleştirerek okulda incelemelerde bulundu.
A

ALTIN KANATLAR ANTALYA'YI UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Biri ~ 1 yıl önce
Bende gitmek istiyorum ama fiyatları ne kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öğrenci ~ 1 yıl önce
Ben bu okula kayıt olmayı düşünüyorum yıllık ne kadar ücret istiyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mete ~ 2 yıl önce
internet sayfalarında iletişimde bile online öğrenci kayıt formu var yani bir sıkıntı yaşadığınız zaman muhatap olabileceğiniz bir kurucu yada yetkili bulamıyorsunuz sadece muhatabınız m.yardımcısı.daha ne beklenir buradaki eğitimden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mete ~ 2 yıl önce
sakın arastırmadan ismine aldanıp kayıt olmayın.oglumuzu bu okula kayıt ettirirken ballandıra ballandıra söyle eğitim alıcak böyle olucak diye resmen soygunculuk yaptılar.2, dönem burada okuyan cocuğumun derslerinin düşük olmasından dolayı başka bir okula geçişini sağladık.unutmayalım ki ilk yıl temel eğitimdir ve diğer okulda ustun basarı ile devam etmektedir burada berbat üstü bir eğitim vardır anlattıklarını karşılayabilecek eğitimci dahi bulunmamaktadır.cok ciddi bir kurum olmaları gerekirken laçkalık diz boyu.altın kanatlar için ilk öncelik para bunu unutmayın ......sadece göz boyuyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kasim ~ 2 yıl önce
2 dönem okuyan iglunuzun ismi nedir bende begenmiyorumda okulu
Mert ~ 2 yıl önce
Bende bu okulda begeniyorum havacilik okulu olmasa hemen baska bi koleje gecerdim ama sonu iyi olacagini düsündüğüm için bu okulda okumaya devam ediyorum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000