10 Mayıs 2016, Salı 08:45:19

Alparslan Çelik'e takipsizlik kararı

Alparslan Çelik’e İzmir Cumhuriyet Başsavcısı takipsizlik kararı verdi.
  • Beş para etmez bir cain bu sayfada görmek utancı verci
  • FSB (yani eski adı ile KGB) harcar bunu, af etmez. Türkiye'ye kaçan Çeçenler'in başına gelenler bunun da başına gelebilir. Hapiste olsaydı hiç değilse güvende olurdu. Rus hayranı değilim ama adamların yaptıkları da ortada yani.
  • Ülkemizdeki natasalar yorum yapmış.
  • Rus uçağını vurduk bu herif pilotu öldürdü noldu gaziantepte katyuşa manzaralı balkonda oturabilecekmisin kaç gaziantepli öldü ne rus hayranlığı.Şimdi hava sahalarına giremiyoruz gaziantepide koruyamıyoruz salak seni.

Türk hava sahasını ihlal ettiği için düşürülen Rus savaş uçağının pilotunu paraşütle atladıktan sonra Suriye topraklarında öldürdüğü iddiasıyla aranan ve silahlarla yakalanması üzerine 3 Nisan’da tutuklanan Alparslan Çelik’e İzmir Cumhuriyet Başsavcısı takipsizlik kararı verdi.

Rus pilotunu öldürdüğü iddiasıyla İzmir’de gözaltına alınan ve 6136 sayılı Ateşli Silahlar Kanunu'na muhalefet suçundan mahkemeye çıkarılan Alparslan Çelik, 3 Nisan’da İzmir 3’üncü Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.

Alparslan Çelik’in Türk hava sahasını ihlal ettiği için düşürülen Rus savaş uçağından paraşütle atlayan Rus pilotuna ateş edilmemesi yönünde yanındakilere ikazda bulunduğu ve İzmir Cumhuriyet Başsavcısı'nın bunun üzerine takipsizlik kararı verdiği öğrenildi. Alparslan Çelik’in kısa bir süre sonra tahliye edilmesi bekleniyor.

Alparslan Çelik'e takipsizlik kararı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Osman ~ 2 yıl önce
Beş para etmez bir cain bu sayfada görmek utancı verci

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 2 yıl önce
FSB (yani eski adı ile KGB) harcar bunu, af etmez. Türkiye'ye kaçan Çeçenler'in başına gelenler bunun da başına gelebilir. Hapiste olsaydı hiç değilse güvende olurdu. Rus hayranı değilim ama adamların yaptıkları da ortada yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 2 yıl önce
Ülkemizdeki natasalar yorum yapmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şamile ~ 2 yıl önce
Rus uçağını vurduk bu herif pilotu öldürdü noldu gaziantepte katyuşa manzaralı balkonda oturabilecekmisin kaç gaziantepli öldü ne rus hayranlığı.Şimdi hava sahalarına giremiyoruz gaziantepide koruyamıyoruz salak seni.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şamil ~ 2 yıl önce
Adam ol efendi ol.Özür dilemezsen soluğu hakaretten mahkemede alırsın.Yayın yoluyla hakaretten alırlar boyunun ölçüsünü.Hadi göster klavye yiğitliğini.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000