04 Nisan 2016, Pazartesi 08:45:39

Alparslan Çelik tutuklandı

İzmir'de polis tarafından gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen Alparslan Çelik, Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.
  • bu herifin sahtekarlık,dolandırıcılık,sahte para vb.suçlardan kaydı olduğu ortaya çıktı.
  • bu salak çakma vatansever görünümlü koyun türkün töresinde teslim alacagın silahsız adamı vurmakta ne oluyor bu tipler son dönemlerde töreyen abd nin bize oynattırdıgı sahte osmanlıcılık oyununa kendini kaptırmış özünde vatanseverde olmayan çıkarcı tiplerdir birde kendini ülkücü olarak gösterip o camiaya zarar vermenin derdinde koyunnnnnnnnnnn
  • Ne kadar seviyorsunuz bilmeden karalamayı. Belki şuymuş belki buymuş. Göz göre göre vatan hainleriyle sarmaş dolaş olanlara ses çıkartmayıp Türkmenler için savaşmaya gittiği bilinen birine 'belki' de yapmış olabileceği kötülükleri yapıştırıp direk karalayın. Hayırdır beyler maksadınız nedir.
  • orada ne ....yaptığın belli değil.Belki tek el silah bile atmadın.Sahte kahraman cehenneme git ve orada kal.Soytarılara lanet olsun.

 

İzmir'de polis tarafından gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen, savcının hepsinin tutuklanmasını istediği 15 zanlıdan, aralarında Alparslan Çelik'in de bulunduğu 7'si, Sulh Ceza Hâkimliği tarafından tutuklandı.

Zanlılardan 2'si adli kontrol şartıyla 6'sı da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Alpaslan Çelik'in tutuklanma nedeninin "harp silahı bulundurmak" olduğu belirtildi.

Alparslan Çelik'in, Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağının düşürülmesinin ardından paraşütle atlayan pilotu öldürdüğü iddia ediliyor.

 

Alparslan Çelik tutuklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

yüz kızartıcı ~ 2 yıl önce
bu herifin sahtekarlık,dolandırıcılık,sahte para vb.suçlardan kaydı olduğu ortaya çıktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 2 yıl önce
bu salak çakma vatansever görünümlü koyun türkün töresinde teslim alacagın silahsız adamı vurmakta ne oluyor bu tipler son dönemlerde töreyen abd nin bize oynattırdıgı sahte osmanlıcılık oyununa kendini kaptırmış özünde vatanseverde olmayan çıkarcı tiplerdir birde kendini ülkücü olarak gösterip o camiaya zarar vermenin derdinde koyunnnnnnnnnnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karalama ~ 2 yıl önce
Ne kadar seviyorsunuz bilmeden karalamayı. Belki şuymuş belki buymuş. Göz göre göre vatan hainleriyle sarmaş dolaş olanlara ses çıkartmayıp Türkmenler için savaşmaya gittiği bilinen birine 'belki' de yapmış olabileceği kötülükleri yapıştırıp direk karalayın. Hayırdır beyler maksadınız nedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
düzenbaz herif ~ 2 yıl önce
orada ne ....yaptığın belli değil.Belki tek el silah bile atmadın.Sahte kahraman cehenneme git ve orada kal.Soytarılara lanet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000