05 Haziran 2017, Pazartesi 17:57:18

Almanya İncirlik Üssü'nden çekiliyor

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, İncirlik Üssü'nden çekileceklerini açıkladı.
  • Neden Amerika'ya farklı davranılıyor?
  • THY ve SXS deki alman pilotlar? Erkeksen onlarada rest cek,gorurum gununuzu.
  • Katledilen Necip Hablemitoğlu'nun Alman vakıfları ve Bergama dosyası kitabını okuyun Almanların gerçek yüzlerini bir kere daha görün. Ayrıca Thy'nin sponsor olduğu Borussia Dortmund kulübünün ana sponsoru Evonik firmasının ülkemiz aleyhine neler çevirdiğini de araştırın görün. Aslında bu kitabı Alman arabasından başka arabaya binemeyen,onların arabalarını başkalarına hava atmalarını sağlayacak prestij unsuru gören devlet yöneticileri de okumalı gerçi okusalar bile ne olacak ki onlar ülke çıkarlarının değil şahsi çıkarlarının peşindeler her zaman olduğu gibi.
  • ülkemiz aleyhine ne varsa koruyan,kollayan almanlara laf söyleyenler bir de onların arabaları ve uçaklarından başka makam aracı olarak kullanmayanlara, onlara boyuna ihale verip, icatlarını havaalanında,köprüde vs kullananlara, bunların yapımı için onlardan finansman sağlayanlara, alman vatandaşlarını kimlikleriyle ülkemize sokup vergisiz ev,arsa almalarına izin verenlere ve onlara daha birçok kolaylık sağlayan iktidara niye laf söylemiyorlar acaba ?

Die Welt gazetesinin haberine göre, Alman Bakan, "Çekilme bu hafta ya da gelecek hafta" dedi. Gabriel, 'İç meselelerden ötürü böyle bir karar aldık." açıklamasında bulundu.

Bugün Türk mevkidaşı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşen Gabriel,iki ülke arasındaki İncirlik krizini çözmeyi başaramadı. Gabriel, sorunun çözülmemesi durumunda Alman askerlerin İncirlik'ten çekilmesi gerekeceğini ifade etmişti.

Çavuşoğlu, Alman milletvekillerinin İncirlik'i ziyaret edemeyeceklerini ancak Konya'daki NATO üssünü ziyaret edebileceklerini belirtmişti. Çavuşoğlu, "İleride şartlar oluşur, ortak adımlar atılırsa, İncirlik de mümkün olabilir" diyerek, şu anda şartların Alman heyetin ziyareti için uygun olmadığının altını çizmişti.

Almanya İncirlik Üssü'nden çekiliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Adil politika ~ 1 yıl önce
Neden Amerika'ya farklı davranılıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 1 yıl önce
Onlarada sira gelcek.
TC ~ 1 yıl önce
THY ve SXS deki alman pilotlar? Erkeksen onlarada rest cek,gorurum gununuzu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dortmund ~ 1 yıl önce
Katledilen Necip Hablemitoğlu'nun Alman vakıfları ve Bergama dosyası kitabını okuyun Almanların gerçek yüzlerini bir kere daha görün. Ayrıca Thy'nin sponsor olduğu Borussia Dortmund kulübünün ana sponsoru Evonik firmasının ülkemiz aleyhine neler çevirdiğini de araştırın görün. Aslında bu kitabı Alman arabasından başka arabaya binemeyen,onların arabalarını başkalarına hava atmalarını sağlayacak prestij unsuru gören devlet yöneticileri de okumalı gerçi okusalar bile ne olacak ki onlar ülke çıkarlarının değil şahsi çıkarlarının peşindeler her zaman olduğu gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alman kötü ya biz ~ 1 yıl önce
ülkemiz aleyhine ne varsa koruyan,kollayan almanlara laf söyleyenler bir de onların arabaları ve uçaklarından başka makam aracı olarak kullanmayanlara, onlara boyuna ihale verip, icatlarını havaalanında,köprüde vs kullananlara, bunların yapımı için onlardan finansman sağlayanlara, alman vatandaşlarını kimlikleriyle ülkemize sokup vergisiz ev,arsa almalarına izin verenlere ve onlara daha birçok kolaylık sağlayan iktidara niye laf söylemiyorlar acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000