26 Ekim 2010, Salı 13:18:48

Almanların Süperstarı'nı taşıyan helikopter düştü! (VİDEO)

Almanya'nın RTL kanalında 2006 yılında düzenlenen "Superstar Idol" adlı yetenek yarışmasıyla yıldızı parlayan ve ödül törenine giden 21 yaşındaki Anna-Maria Zimmermann’ın içinde bulunduğu helikopter düştü.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • güzel hatunmuş yazık olmuş

Zimmermann'ın menajeri ve ses teknisyeniyle birlikte Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nin Altenbeken Kenti’nde bir diskoda yapılacak bir ödül törenine helikopterle gitmek istediği belirtildi.

İddiaya göre iniş yapması gereken bölgeyi geçtiğini fark eden pilot, keskin bir dönüş yapmak isterken ağaçlara takıldı ve helikopterin kontrolünü kaybetti.

Yaklaşık 10 metrelik bir yükseklikten düşen helikopterden çıkarılan ve Bielefeld’de hastaneye kaldırılan Zimmermann’ın iç kanaması olduğu, birkaç ameliyat geçirdiği bildirildi.

Parçalanan helikopterdeki pilot ve 2 yolcunun yanı sıra Anna-Maria Zimmermann’ın hayati tehlikeyi atlatamadığı açıklandı.

İç kanaması ve kırıkları bulunan Anna-Maria Zimmermann'ın çok acı çekmemesi için uyutulduğu belirtildi. Zimmermann'ın hayranlarının hastaneye akın ettiği öğrenildi.İşte kaza anı:

Almanların Süperstarı'nı taşıyan helikopter düştü! (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
güzel hatunmuş yazık olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000