25 Temmuz 2017, Salı 11:55:34

Almanlar skandallara bir yenisini daha ekledi

Almanya'nın Düsseldorf Havalimanı'nda Türkiye karşıtı bir kampanya başlatıldı.
  • Hacı demek ki geriye kalan T kullanıcıları gelmek istiyor. Sadece 100 bini istemiyor :) asıl katılım sayısını aciklasinlar
  • Degerli forum üyeleri, bu konuda size bir kac ek bilgi vermek isterim. T-online internet sayfasi T-Mobile tarafindan Strööer'e satilmistir. Dijital ekranlardaki icerikleri oynatan ve sorumlu olan Strööer sirekti t-online sayfasinda bir anket yapmisti. Anketin sonuclari bu provoke edici sekilde kullandi. Ama T-Mobile mobil telefon sunan sirketi o kadar bir alakasi yok.
  • Alman Telekom ü reklam panosunda yalan atmış. Almanlar turist sayısına 2 sıradalar . Ayrıca eğer Almanlar 500 € ta Aç karınlarını başka bir ülkede doyurabiliyorlarsa Oraya gitsinler .
  • Hepsi senin eserin Sokaklara inip bir bakıyormusun etrafına kim bu insanlar. Türkler için suriyeli ne ise Almanlar için türkler o.

Almanya'nın Düsseldorf Havalimanı'nda Türkiye karşıtı bir kampanya başlatıldı.

T-Mobile'ın havalimanına koyduğu bir ekranda yolculara 'Türkiye'ye gitmeyin' uyarısının yer aldığı ve '100 bin T-Mobile kullanıcısı istemiyor' ifadeleri yer alıyor.

Türkiye düşmanlığına bir yenisini daha ekleyen Almanlar'ın bu tavrı Türk yolcular tarafından büyük tepki çekti.

 

Almanlar skandallara bir yenisini daha ekledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Giga ~ 12 ay önce
Hacı demek ki geriye kalan T kullanıcıları gelmek istiyor. Sadece 100 bini istemiyor :) asıl katılım sayısını aciklasinlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alman takipici ~ 12 ay önce
Degerli forum üyeleri, bu konuda size bir kac ek bilgi vermek isterim. T-online internet sayfasi T-Mobile tarafindan Strööer'e satilmistir. Dijital ekranlardaki icerikleri oynatan ve sorumlu olan Strööer sirekti t-online sayfasinda bir anket yapmisti. Anketin sonuclari bu provoke edici sekilde kullandi. Ama T-Mobile mobil telefon sunan sirketi o kadar bir alakasi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hanedan ~ 12 ay önce
Alman Telekom ü reklam panosunda yalan atmış. Almanlar turist sayısına 2 sıradalar . Ayrıca eğer Almanlar 500 € ta Aç karınlarını başka bir ülkede doyurabiliyorlarsa Oraya gitsinler .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hüsnü ~ 12 ay önce
Evet alman emekli moruklar ölü sezonda antalya otellerinde nerdeyse beleşe kalıp kışın sayemizde para biriktirip dönerler
Sağol reis ~ 12 ay önce
Hepsi senin eserin Sokaklara inip bir bakıyormusun etrafına kim bu insanlar. Türkler için suriyeli ne ise Almanlar için türkler o.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000