06 Ocak 2010, Çarşamba 14:10:29

ALKOLLÜ PİLOT SON ANDA FARKEDİLDİ!

United Havayolları’na ait uçağın pilotu sarhoş olduğu gerekçesiyle tutuklandı.
  • hey yolcu işte senin gibi pşikolojisi bozuk kişiler bu insanları alkolik yapıyor....acı adamlar yapma eziyet kendine de uçuş ekiplerine de rahmetli Mehmet Akif (mahsus soyadını yazmadım sen onada Bülent dersin Kİmbilir) senin için gafiller için şiir bile yazmıstır DUR YOLCU diye ama sanırım serde psikopatlık var durulmuyor :)
  • bence habersiz yapılan alkol kontrolleri olmalı veya ekip çıkış kapılarında SHGM kontrolorleri olmalı.Şakası olmayan ciddi bir işi insanların kendi iradesine bu kadar serbestlik vermemeli.Insan dedim çünkü inanmayacaksınız ama pilotlarda insan.iradelerini kaybetmeleri durumunun tespiti çok önemli.
  • okuduğunu bile anlayamayan bu tip insanlarla aynı oksijeni soluduğum için korku içerisindeyim bu insanlar bilgisayarın açma tuşunu nasıl buluyorlar hayret:)
  • ya şu herşeyi bilen arkadaşlar birde açık açık yazsalar bildiklerinide hepimiz öğrensek. biz içindeyiz biz bilmiyoruz, maşallah herkes ne kadar çok biliyor. hep "araştırın bakalım", söyleyin kardeşim bildiklerinizi. bırakın bu köşe yazarı ağzı çamur at izi kalsın yorumları. thy çok büyük, dahada büyüyecek, sizlere, ve sizlerden daha beter köşe yazarlarına rağmen çok çok daha büyüyecek. kıskanmayın, yardımcı olun, parçası olun, gurur duyun...

Chicago’dan Londra’ya gidecek olan 124 yolcu ve 11 mürettebatı bulunan uçağın pilotunun sarhoş olduğu anlaşılınca uçuş iptal edildi, pilot gözaltına alındı.

Limitlerin üzerinde alkol alarak havaalanına gelen pilot, uçağa geçerek kalkış için hazırlık yapmaya başladığı sırada mürettebat tarafından alkollü anlaşılınca gözaltına alındı.

Polisin alkollü olduğu için tutuklanacağını söylediği pilotun, ‘öyle olsun’ cevabını verdiği öğrenildi.

ALKOLLÜ PİLOT SON ANDA FARKEDİLDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
hey yolcu işte senin gibi pşikolojisi bozuk kişiler bu insanları alkolik yapıyor....acı adamlar yapma eziyet kendine de uçuş ekiplerine de rahmetli Mehmet Akif (mahsus soyadını yazmadım sen onada Bülent dersin Kİmbilir) senin için gafiller için şiir bile yazmıstır DUR YOLCU diye ama sanırım serde psikopatlık var durulmuyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bence habersiz yapılan alkol kontrolleri olmalı veya ekip çıkış kapılarında SHGM kontrolorleri olmalı.Şakası olmayan ciddi bir işi insanların kendi iradesine bu kadar serbestlik vermemeli.Insan dedim çünkü inanmayacaksınız ama pilotlarda insan.iradelerini kaybetmeleri durumunun tespiti çok önemli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
okuduğunu bile anlayamayan bu tip insanlarla aynı oksijeni soluduğum için korku içerisindeyim bu insanlar bilgisayarın açma tuşunu nasıl buluyorlar hayret:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya şu herşeyi bilen arkadaşlar birde açık açık yazsalar bildiklerinide hepimiz öğrensek. biz içindeyiz biz bilmiyoruz, maşallah herkes ne kadar çok biliyor. hep "araştırın bakalım", söyleyin kardeşim bildiklerinizi. bırakın bu köşe yazarı ağzı çamur at izi kalsın yorumları. thy çok büyük, dahada büyüyecek, sizlere, ve sizlerden daha beter köşe yazarlarına rağmen çok çok daha büyüyecek. kıskanmayın, yardımcı olun, parçası olun, gurur duyun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000