02 Haziran 2017, Cuma 11:39:07

Ali Sabancı ne demek istedi?

Pegasus Havayolları’nın sahibi Ali Sabancı'nın gazeteci Özlem Gürses'e verdiği röportajda sarf ettiği sözlerle dikkat çekti.
  • Ali bey size çok ama çok güvenmiştik.Senin için canını dişine takıp çalışanına böylemi yapılırdı.Ot ocak çoluk çocuk mahvoldu.İnsanlar 3 kuruş parayla paçavra gibi sokağamı atılır.Yazıklar olsun be kardeşim.Çocuklar ,babamız sabancılarda çalışıyor kormayın bütün şirketler gider pegasusa birşey olmaz diyorlardı.Ne okul kaldı ne idealleri.Ne diyeyim be kardeşim.Birdahamı peh peh.Verdin yetkiyi birine şu olanlara bak hepimiz birdik bir aileydik,şimdi el olduk öylemi.Varsın olsun be kardeşim.Bir gün kader yüzümüze elbet bir yerden gülecektir.Ben bu dökülen gözyaşlarımla anılarımla anılıyorum.Varkı geri kalanını sen düşün.
  • Saçma Saçma yazıyorsun bu millete böyle sirketler fazla umarım tüm türk özel sirketler başka ülkeye taşınır da THY sizlere süper fiyat yapar ozaman ağlarsınız bu fiyatlar ne diye ;)
  • İnsanın öğrendikleri elinden alınamaz ancak özgürlüğü kısıtlanırsa işe yaramayacağı da çok bariz. Kesinlikle kaybedilmeyecek yegane şey ise insanın anılarıdır. Tabiki anıları oluşturup hatırlyabilecek ruha sahip isek.
  • bu adam gitsin mesleğe geri dönecemmm!

Pegasus Havayolları’nın sahibi Ali Sabancı'nın gazeteci Özlem Gürses'e verdiği röportajda sarf ettiği sözlerle dikkat çekti. 

Gazeteci Özlem Gürses’in "Bazen Olmaz" adlı kitabı için röportaj yaptığı ünlü simalardan biri de Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı'ydı.

Kitap için yapılan röportaj sırasında Ali Sabncı'nın sarf ettiği ilginç sözler dikkatlerden kaçmadı. Sabancı’nın, “İnsanlar seni hapse atabilir, serbestliğini kısıtlayabilir, evini paranı, şirketlerini alabilir ama tek bir şey alamaz. Öğrendiklerini geri alamaz” sözlerinde yaşanan son olaylara gönderme yaptığına ilişkin yorumlar yapıldı.
 

Ali Sabancı ne demek istedi?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

GÜVEN MESELESİ ~ 1 yıl önce
Ali bey size çok ama çok güvenmiştik.Senin için canını dişine takıp çalışanına böylemi yapılırdı.Ot ocak çoluk çocuk mahvoldu.İnsanlar 3 kuruş parayla paçavra gibi sokağamı atılır.Yazıklar olsun be kardeşim.Çocuklar ,babamız sabancılarda çalışıyor kormayın bütün şirketler gider pegasusa birşey olmaz diyorlardı.Ne okul kaldı ne idealleri.Ne diyeyim be kardeşim.Birdahamı peh peh.Verdin yetkiyi birine şu olanlara bak hepimiz birdik bir aileydik,şimdi el olduk öylemi.Varsın olsun be kardeşim.Bir gün kader yüzümüze elbet bir yerden gülecektir.Ben bu dökülen gözyaşlarımla anılarımla anılıyorum.Varkı geri kalanını sen düşün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasus fan ~ 1 yıl önce
Saçma Saçma yazıyorsun bu millete böyle sirketler fazla umarım tüm türk özel sirketler başka ülkeye taşınır da THY sizlere süper fiyat yapar ozaman ağlarsınız bu fiyatlar ne diye ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanılgı ~ 1 yıl önce
İnsanın öğrendikleri elinden alınamaz ancak özgürlüğü kısıtlanırsa işe yaramayacağı da çok bariz. Kesinlikle kaybedilmeyecek yegane şey ise insanın anılarıdır. Tabiki anıları oluşturup hatırlyabilecek ruha sahip isek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hans ~ 1 yıl önce
Kardeşim burası felsefe kulübü mü?
:) ~ 1 yıl önce
bu adam gitsin mesleğe geri dönecemmm!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000