23 Kasım 2012, Cuma 15:19:09

AKROBASİ PİLOTUNDAN İLGİNÇ KAMPANYA

Türkiye’nin en ünlü akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk, Mor Menekşe adlı uçağın kanadına parayla isim yazdırma kampanyası başlattı, 4 günde 444 kişi başvurdu.
  • İsim/rumuz dan yazan kardeşim ; Kimsenin sağa sola para saçtığı falan yok ama sizin anlayışınız bu kadar , siz yapıla işin farkında değilseniz bunu size anlatmaya da gerek yok .Ancak şunu biliniz ki bu projeye gönül veren herkes ne yaptığını gayet iyi biliyor. isim/rumuzdan yazan kardeşim; Bu projeye gönül veren herkes ne yaptığını gayet iyi biliyor siz merak etmeyin.Kimsenin de sağa sola para saçtığı falan yok ,bu söz sizin gibi gerçeği göremiyenlerin yanılgılarının düşünmeden dışa vurumu dur .
  • Nihayet 1111 Uçan İsim tamamlandı, Mor Menekşeyi gönülden seven ve alkışlayan bizler 2 yıl boyunca Mor Menekşe'nin kanatlarında olmayı, onunla beraber uçmanın haklı mutluluğunu yaşayacağız. Bu Havacılık tarihinde bir ilk, SEVGİ'nin herşeyin üstünde olduğunun bir göstergesi. Kim tutar bizi, Mor Menekşenin kanatlarında gökler bizim. Teşekkürler Sevgili Ali İsmet Öztürk...
  • Bu projede bugün hedef 777 isimdi ve buna ulaşıldı, 800'e doğru ilerliyor. Haber yeni duyulduğunda ortalığı Negatiflerle kasıp kavuranlardan ses seda yok ama ... e olamaz tabi yüksekten düşmüş karpuza döndüler çünkü ...
  • merhaba yorumları görünce yazmak istedim projenin 555 kişiye ulaşmayı hedeflediği gün kızkardeşimle telefonda konuşurken saat 22 de haberim oldu ve internet bağlantım arızalıydı. telefonla bankaya bağlanarak 30 dakika müşteri hizmetlerini telefonda müzik eşliğinde bekleyip gerekli rakamı proje hesabına havale ettim.Ben 45 yaşındayım havacılıkla tek ilgim birkaç uçağa binip tv haberlerinde rastladığım haberleri izlemekten ibaretti. Hayatımda ilk defa böyle bir projenin parçası olma şansını bana verenlere çok teşekkür ediyorum. Ali İsmet Öztürk benim ülkemde yaşadığı için gurur duyuyorum dilerim havada ve karada huzuru hiç bozulmasın.

Türkiye’yi yurtdışındaki bir çok gösteride temsil eden ünlü akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk, yıllardır uçuşlarını yaptığı Hezarfen Havaalanı’ndan olaylı şekilde ayrıldıkan sonra bu kez bir kampanyayla dikkat çekti.

Uçan İsimler adını verdiği, '1 Kanatta 1111 isim 1 Arada' adıyla yeni bir projeye start veren Öztürk, sosyal medyada başlattığı proje ile katılımcıların isimlerini uçağın kanadına yazacak. Ancak bunun için katılımcıların her bir isim için Ali İsmet Öztürk’e 111 TL+KDV ödemesi gerekecek.

Pazartesi günü başlayan kampanyaya 5 günde rekor başvuru yapıldı. İlk gün 111, ikinci gün 222 ve üçüncü gün 333 kişi isim yazdırmak için 111’er TL ödedi. Kampanyanın beşinci gününde ise 444 rakamına ulaşmak için çok az başvuru kaldı. Bugüne kadar 40 bin TL’nin üzerinde gelir elde eden Öztürk, projeye isim yazdırarak katılanlara çeşitli vaadlerde bulunmayı da ihmal etmedi. Şanslı 13 kişiye kendisi gibi akrobasi pilotu olan kızı Semin Öztürk ile bir gösteri uçuşu yapma fırsatı sunacağını kaydeden Öztürk, kanatta isimler yazılı uçağın 2014 yılında ABD’de yapılacak gösteride boy göstereceğini kaydetti.

Kampanyaya katılımdan oldukça memnun olan Öztürk’ün, takipçilerine gönderdiği mesajda şu ifadeler dikkat çekti: “Bu proje başladığında "bazı" kişiler bana e mail göndererek "Uçan İsimler" çalışmasının büyük bir "fos" ile neticeleneceğini, buna hazırlıklı olmamı söylediler !! sağ olsunlar... ama ben onlara şöyle dedim... "siz Mor Menekşe sevenleri tanıyamamışsınız, o alkışlar o sevgi boşuna değil. Siz eğer böyle düşünüyorsanız inanmadığınız ben değil O insanlar demektir.. ve elbette hep beraber göreceğiz Mor Menekşe "sözde mi, özde mi seviliyor"

Airporthaber.com

AKROBASİ PİLOTUNDAN İLGİNÇ KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

ŞAHİN ~ 5 yıl önce
İsim/rumuz dan yazan kardeşim ; Kimsenin sağa sola para saçtığı falan yok ama sizin anlayışınız bu kadar , siz yapıla işin farkında değilseniz bunu size anlatmaya da gerek yok .Ancak şunu biliniz ki bu projeye gönül veren herkes ne yaptığını gayet iyi biliyor. isim/rumuzdan yazan kardeşim; Bu projeye gönül veren herkes ne yaptığını gayet iyi biliyor siz merak etmeyin.Kimsenin de sağa sola para saçtığı falan yok ,bu söz sizin gibi gerçeği göremiyenlerin yanılgılarının düşünmeden dışa vurumu dur .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Musa Elibüyük ~ 5 yıl önce
Nihayet 1111 Uçan İsim tamamlandı, Mor Menekşeyi gönülden seven ve alkışlayan bizler 2 yıl boyunca Mor Menekşe'nin kanatlarında olmayı, onunla beraber uçmanın haklı mutluluğunu yaşayacağız. Bu Havacılık tarihinde bir ilk, SEVGİ'nin herşeyin üstünde olduğunun bir göstergesi. Kim tutar bizi, Mor Menekşenin kanatlarında gökler bizim. Teşekkürler Sevgili Ali İsmet Öztürk...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Bu projede bugün hedef 777 isimdi ve buna ulaşıldı, 800'e doğru ilerliyor. Haber yeni duyulduğunda ortalığı Negatiflerle kasıp kavuranlardan ses seda yok ama ... e olamaz tabi yüksekten düşmüş karpuza döndüler çünkü ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adile ben ~ 6 yıl önce
merhaba yorumları görünce yazmak istedim projenin 555 kişiye ulaşmayı hedeflediği gün kızkardeşimle telefonda konuşurken saat 22 de haberim oldu ve internet bağlantım arızalıydı. telefonla bankaya bağlanarak 30 dakika müşteri hizmetlerini telefonda müzik eşliğinde bekleyip gerekli rakamı proje hesabına havale ettim.Ben 45 yaşındayım havacılıkla tek ilgim birkaç uçağa binip tv haberlerinde rastladığım haberleri izlemekten ibaretti. Hayatımda ilk defa böyle bir projenin parçası olma şansını bana verenlere çok teşekkür ediyorum. Ali İsmet Öztürk benim ülkemde yaşadığı için gurur duyuyorum dilerim havada ve karada huzuru hiç bozulmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000