19 Mayıs 2016, Perşembe 14:01:25

Ak Parti'nin adayı Binali Yıldırım oldu

AK Parti'nin yeni Genel Başkan adayı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım oldu.
  • Hamdi Topcu icin methiyeler doseyenlere. Siz onun torpili ile THY ye yada bagli sirketlerine hak hukuk tanimadan girenlerdensiniz. Turkiye buyudu THY buyudu, Ozel hava yolu sirketleride buyudu. Ulkede eski 26 havalani yenilenerek uzerine 28 yeni hava alani yapildi, hatta denize bile havaalani yapildi, peki kim yapti, Binali Yildirim. Hava yolunu halkin yolu yapti. Havaciligi Binali Yildirim buyuttu. Burada bunlari bilmeyen arkadaslar e artik basbakan kim diye bir bakin Binali Yildirim'in gecmisinede aydinlanin.
  • Temel kotil bakan olsun, Hamdi Topçu da Tk ya geri dönsün
  • Sn.Hamdi TOPÇU o koltuğa yakışır havacılık sektöründe en tecrübeli işim THY onun sayesinde ona yakın şirket kurdu ve büyüdü yakında yine onun döneminde yapımına başlayıp bitmesine az kalan İstanbul bebek te THY otel yakında açılışı ve tanıtımı yapılacak bence Hamdi TOpÇu yakışır seveni olsun olmasın bu yazdıklarım tarafsız birisi olarak belirtiyorum. Saygılarımla
  • Vatana millete hayirlisi olsun

AK Parti'nin yeni Genel Başkan adayı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım oldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, büyük bir mutabakatla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın genel başkan adayı olarak açıklandığını belirtti. 

Ömer Çelik'in konuşması sırasında Binali Yıldırım'ın duygulandığı görüldü. Binali Yıldırım, 22 Mayıs'taki kongre sonrası AK Parti'nin 3. genel başkanı olacak.

Binali Yıldırım'ın Ak Parti Genel Başkanlığı'na seçilmesinin ardından boşalacak olan Ulaştırma Bakanlığı'na kimin geleceği henüz netlik kazanmadı.

EN UZUN SÜRE ULAŞTIRMA BAKANLIĞI'NI O YAPTI

Yıldırım, 58 ve 59, 60, 61, 62 ve 64'üncü hükümetler döneminde sürdüğü toplam 11 yıllık Ulaştırma Bakanlığı göreviyle Cumhuriyet tarihinin en uzun süre Ulaştırma Bakanlığı yapan ismi oldu. AK Parti'nin "3 dönem kuralı" nedeniyle 7 Haziran genel seçiminde aday olamayan Yıldırım, 26. Dönem'de AK Parti'den İzmir Milletvekili olarak Meclis'e girdi ve 64. Hükümet'te yeniden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı görevine getirildi. 

Binali Yılırım'ın Başbakan olarak hükümeti kurmasının ardından önümüzdeki günlerde yeni Ulaştırma Bakanı'nın da açıklanması bekleniyor.

Ak Parti'nin adayı Binali Yıldırım oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Burcu ~ 2 yıl önce
Hamdi Topcu icin methiyeler doseyenlere. Siz onun torpili ile THY ye yada bagli sirketlerine hak hukuk tanimadan girenlerdensiniz. Turkiye buyudu THY buyudu, Ozel hava yolu sirketleride buyudu. Ulkede eski 26 havalani yenilenerek uzerine 28 yeni hava alani yapildi, hatta denize bile havaalani yapildi, peki kim yapti, Binali Yildirim. Hava yolunu halkin yolu yapti. Havaciligi Binali Yildirim buyuttu. Burada bunlari bilmeyen arkadaslar e artik basbakan kim diye bir bakin Binali Yildirim'in gecmisinede aydinlanin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aydın ~ 2 yıl önce
Herkes, çocuklarının gemicikleriyle ve kumarbaz oğlu ile yeterince aydınlandı...
Tk ~ 2 yıl önce
Temel kotil bakan olsun, Hamdi Topçu da Tk ya geri dönsün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yakisir ~ 2 yıl önce
Sn.Hamdi TOPÇU o koltuğa yakışır havacılık sektöründe en tecrübeli işim THY onun sayesinde ona yakın şirket kurdu ve büyüdü yakında yine onun döneminde yapımına başlayıp bitmesine az kalan İstanbul bebek te THY otel yakında açılışı ve tanıtımı yapılacak bence Hamdi TOpÇu yakışır seveni olsun olmasın bu yazdıklarım tarafsız birisi olarak belirtiyorum. Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burcu ~ 2 yıl önce
Vatana millete hayirlisi olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000