08 Kasım 2011, Salı 15:10:32

AJDA PEKKAN'A REKLAM TEKLİFİ

China Southern'in Ajda Pekkan'a reklam teklifinde bulunduğu öğrenildi...
  • daha dune kadar akepe ye laf soyleyen ben subay kiziyim bunlarla muhatap olmam diyen ajda simdilerde vergi borclari hatiri sayilir bir miktara ulasinca vergi affi icin akepe nasil yalanacagini bilemiyor...bravo aynen devam....bir de ornek sanatciymis mis mis....
  • Ajda yillar once thy nin bir tanitiminda yer almis keske thy yillardir yaptigi her albumle liste basi olabilen ve dunyada ayni yasta olup bu kadar genc bir hayran kitlesine sahip olan tek insan diyebilecegimiz Ajda yi reklam filminde degerlendirmek aklina gelseydi sadece yurt disindan populeritesi bitmis adamlari kullanmak yerine kendi ulkesinin starlarinida tanitimlarinda kullanmayi dusunseymis umarim Ajda teklifi kabul eder bari yurt disindaki bir firma degerimi bilmesi iyi bisey ulke sanatcilarimizin.
Çin'in en büyük havayolu şirketinin; reklam ve tanıtım filmlerinde oynaması için ünlü sanatçı Ajda Pekkan'a teklif götürdüğü ortaya çıktı. Teklif, Pekkan'ın bir arkadaşı aracılığıyla ünlü sanatçıya iletildi. Pekkan'ın firmaya, tatil için gittiği Amerika seyahatinde sonra net bir cevap vereceği açıklandı. 

China Southern'in Pekkan'a cazip bir teklifte bulunduğu ve ünlü sanatçının da bu teklife sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.
AJDA PEKKAN'A REKLAM TEKLİFİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
daha dune kadar akepe ye laf soyleyen ben subay kiziyim bunlarla muhatap olmam diyen ajda simdilerde vergi borclari hatiri sayilir bir miktara ulasinca vergi affi icin akepe nasil yalanacagini bilemiyor...bravo aynen devam....bir de ornek sanatciymis mis mis....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ajda yillar once thy nin bir tanitiminda yer almis keske thy yillardir yaptigi her albumle liste basi olabilen ve dunyada ayni yasta olup bu kadar genc bir hayran kitlesine sahip olan tek insan diyebilecegimiz Ajda yi reklam filminde degerlendirmek aklina gelseydi sadece yurt disindan populeritesi bitmis adamlari kullanmak yerine kendi ulkesinin starlarinida tanitimlarinda kullanmayi dusunseymis umarim Ajda teklifi kabul eder bari yurt disindaki bir firma degerimi bilmesi iyi bisey ulke sanatcilarimizin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000