22 Şubat 2012, Çarşamba 16:10:51

AIREX NE ZAMAN YAPILACAK?

Bölgesinin en büyük havacılık fuarı olan Airex, bu yıl 6-9 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak.
  • 2010 airex fuarı ziyaretçiler için önkayıt istiyordu? Bu sene fuarla ilgili detaylara bakabileceğimiz bir websitesi yok mu?
  • Abartılı olmaksızın belirli bir miktarda giriş ücreti uygulanarak geçerken uğrayıp motor kapağına hatıra niyetine isimlerini kazıyan zihniyetleri uzak tutmak mümkün olabilir kanımca.Böylece gerçekten merakı olanlar fuardan beklediklerini alabilirler belki...
  • dhmi hava trafik elektronikçileri yine stand açacaklarmı geçen seferki fuarda komple kuleyi kurmuşlardı nerdeyse..
  • a380'nin içirisine girilmesine izin verilmişti geçen sefer. Bi tek cockpit kapalıydı sadece belirli kişileri aldılar. İzin verilmedi diyenlere...
Bu yıl 9'incisi düzenlenecek olan Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı 'AIREX ISTANBUL 2012' Eylül ayında kapılarını ziyaretçilerine açacak.

2 yılda bir düzenlenen Airex'in 9'uncusu bu yıl 6-9 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde özel hangarların bulunduğu bölgede kapılarını bir kez daha açacak.
 
Airex, yine özel jetleri, uzun ve kısa menzilli yolcu uçaklarının yanısıra, sportif hava araçlarını, amatör hava araçlarını ve havacıları da konuk edecek.
 
Daha önce 30 Mayıs, sonrasında da 3 Haziran'da yapılacağı açıklanan Airex'in son olarak 6-9 Eylül tarihleri arasında yapılacağı belirtildi. Tarihin, yaz aylarında artması muhtemel olan hava trafiğinden dolayı ertelendiği tahmin ediliyor.

Son Airex de Atatürk Havalimanı’ndaki pist yapım çalışmaları sebebiyle Haziran ayında yapılması gerekirken Eylül ayı sonuna ertelenmişti.
AIREX NE ZAMAN YAPILACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
2010 airex fuarı ziyaretçiler için önkayıt istiyordu? Bu sene fuarla ilgili detaylara bakabileceğimiz bir websitesi yok mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Abartılı olmaksızın belirli bir miktarda giriş ücreti uygulanarak geçerken uğrayıp motor kapağına hatıra niyetine isimlerini kazıyan zihniyetleri uzak tutmak mümkün olabilir kanımca.Böylece gerçekten merakı olanlar fuardan beklediklerini alabilirler belki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
dhmi hava trafik elektronikçileri yine stand açacaklarmı geçen seferki fuarda komple kuleyi kurmuşlardı nerdeyse..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
a380'nin içirisine girilmesine izin verilmişti geçen sefer. Bi tek cockpit kapalıydı sadece belirli kişileri aldılar. İzin verilmedi diyenlere...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000