29 Ocak 2011, Cumartesi 10:38:29

AIRBUS'LARA PİLOT ARIYOR

Filosundaki MD tipi uçakları çıkaran Onur Havayolları, onların yerine filosuna kattığı Airbus tipi uçaklar için yurtdışında pilot arayışına girdi.
  • o paraya daha çooooook arar........zor bulur.pazarda limon satarım da onurda uçmam diyenleri biliyorum.
  • bende auvstralyadan aldım benımde 3 ay surdu bırkın artık su yabancı yalakalaıgını adamların ıngılızceıs ıyı dıorsunuz tanıstıgım kactane ıspanyol arjantınlı varsa adamların ıngılızce dagarcıgı 100 kelıme ıcınde sınırlı ! asıl nedenı para vermemenız ama unutmayın bızdede para almadan ucmaya razı bır cok genc var durumu bu hala getırdınız ya allahınızdan bulun!
  • Ben toplam 90 gün yani 3 ayda aldım PPL'i avustralyadan neden insanları yanıltıyorsunuz demekki yeterli görmediler sizi ondan işiniz uzadı lahana gibi uçmayın çalışın kısa zamanda alırsınız demi :)
  • Ahde vefa firmalarin tutumuna degil, kisilerin karakterine bağlıdır. Anlayan bunu da anlamıştır.

Onur Havayolları, filosundaki MD tipi uçakları emekliye ayırdıktan sonra Airbus model uçaklarla filosunu güçlendirmişti.

Onur Havayolları, filoya katılan yeni uçaklar için pilot arayışına da başladı. Yurtdışındaki bir internet sitesine ilan veren Onur Air, Airbus 330, A300-600 ve A320 tipi uçaklarında görevlendirmek üzere pilot alacağını duyurdu.
Onur Havayolları, A330 ve A300-600 tipi uçakları için hem kaptan hem de ikinci pilot ararken, alınacak pilotların Cidde base’li görevlendirileceği vurgulanıyor.

A320 uçağı için ise sadece kaptan pilot alımı yapılacak. Bu uçakta görevlendirilecek pilotlar ise, İstanbul, Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir’de görevlendirilecek.

Kaptan pilotlarda minimum 5 bin ve o tipte 500 uçuş koşulu arayan Onur Air, ikinci pilotlarda ise toplamda 2 bin ve o tipte yine 500 uçuş saati şartı arıyor.

©AirportHaber.com

AIRBUS'LARA PİLOT ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 7 yıl önce
o paraya daha çooooook arar........zor bulur.pazarda limon satarım da onurda uçmam diyenleri biliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bende auvstralyadan aldım benımde 3 ay surdu bırkın artık su yabancı yalakalaıgını adamların ıngılızceıs ıyı dıorsunuz tanıstıgım kactane ıspanyol arjantınlı varsa adamların ıngılızce dagarcıgı 100 kelıme ıcınde sınırlı ! asıl nedenı para vermemenız ama unutmayın bızdede para almadan ucmaya razı bır cok genc var durumu bu hala getırdınız ya allahınızdan bulun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben toplam 90 gün yani 3 ayda aldım PPL'i avustralyadan neden insanları yanıltıyorsunuz demekki yeterli görmediler sizi ondan işiniz uzadı lahana gibi uçmayın çalışın kısa zamanda alırsınız demi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ahde vefa firmalarin tutumuna degil, kisilerin karakterine bağlıdır. Anlayan bunu da anlamıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000