10 Ekim 2008, Cuma 17:04:25

Air Show fiyaskosu!

Bu yıl ikincisi düzenlenen Air Show organizyonunu gözlemleyen AirportHaber Haber Müdürü Emir Ferdi Balkı, fuarın ikinci gününü değerlendirdi...
  • LÜTFEN GİRİŞMCİ OLUN. NE KAYBETTİK NE KAZANIYORUZ. ANKARA' nın BÖYLE AKTİVİTELERE İHTİYACI YOK MU? AMAÇ KAYBETMEK Mİ KAZANDIRMAK MI...?
  • BENCE HERŞEY MÜKEMMELDİ. CNR-AİRSHOW EMEGİNE SAĞLIK. DEVAMINI BEKLİYORUZ.
  • BEN BU FUARIN DİBİ NDE OTURUYORUM ANCAK YENİ HABERİM OLDU BİR İKİ YER ASILAN ÖZENTİSİZ REKLAMLARLA BU İŞ OLMAZ BİZ DÜNYAYA NASIL SESİMİZİ DUYURACAĞIZ AYRICA BİR İKİ FİRMANIN UÇAĞI YETMEZ THY DÜNYA ÇAPINDA UÇUŞ YAPIYOR ANCAK KATILIMA BAKIN İNSANLAR FUARA ULAŞABİLMEK İÇİN YOLLARDA REZİL OLUYOR AYRICA PARK ALANINDA HİÇ BİR GÖREVLİ YOK SANKİ ARABA MEZARLIĞINA GİDİYORSUNUZ NE ZAMAN AKILLANACAĞIZ BİLMİYORUM BU İŞİ AMERİKALI YAPSAYDI BİR BARDAK SUDA NASIL FIRTINA KOPARMIŞTI GÖRÜRDÜNÜZ HİÇ BİR YERDE FUAR PROGRAMINA ULAŞMANIZ MÜMKÜN DEĞİL SAAT KAÇTA HANGİ ETKİNLİK VAR BİLMİYORUZ SAATLERCE BEKLEYİNKİ UÇUŞ GÖSTERİSİ OLSUN..
  • dünden beri fuarin internet sitesini açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Kesinlikle özensiz yapılmış bir organizasyon amaç sadece para. Bence önce prestij sonra para olmalıydı yakışmamış cnr ye

CNR Expo Fuarcılık tarafından Etimesgut Türkkuşu tesislerinde, bu yıl ikincisi düzenlenen Sivil Havacılık Fuarı ilk günün aksine oldukça sönük geçiyor.

Fuarın sönük geçmesinin yanında başka sorunlar da göze çarpıyor. Fuarı organize eden CNR’ın diğer şehirlerden gelecek olan ziyaretçilerin ulaşımının nasıl sağlanacağını hiç düşünmediği belli oluyor. Fuar alanını bulmak oldukça zor.

Ziyaretçiler Air Show’u bulmak için çeşitli zorluklar çekiyor. Air Show’un nerede olduğunu sorduğunuz insanlar bu fuardan haberdar olmadıklarını belirtiyorlar. Bu durumda 15 dakikanızı alması gereken yol, 1 saat sürüyor.

Ziyaretçiler, tabela vardır diye dikkatle etraflarına bakınıyorlar ve tabelayı fuar alanının giriş kısmında görebiliyorlar. Fuar alanına giriş yaptıktan sonra toplam 6-7 adet yer gösteren tabela bulunuyor.

Tabelalar, merkezlerden başlayıp, belirli noktalara konularak fuar alanına ulaşım kolaylaştırılabilirdi.

Air Show, beklediği ilginin büyük bir bölümünü, Türkkuşu tesislerine aşina olan insanlardan görüyor. Başkent yerlileri Air Show’a belki de haberdar olmadıklarından dolayı rağbet göstermiyor.

Bugün fuarda en çok ilgiyi, Bombardier firmasının CL 415 Amfibik uçağı ve Ali İsmet Öztürk’ün yaptığı akrobasi şovu görüyor.

Air Show, iki sene önce Airex’e rakip olarak çıkmıştı, fakat buradaki tabloya göre Airex’le fuar rekabetine girilebilecek ne organizasyon, ne mekân, ne ziyaretçi, ne de firma katılımcısı var.

CNR Expo, beklentilerinin çok altında bir fuar yaşıyor. Böyle devam ederse, Air Show'un gelecek yıllarda yapılması zor olabilir.

AirShow 2008'den görüntüler için TIKLAYIN

Air Show fiyaskosu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

ZAFER ~ 10 yıl önce
LÜTFEN GİRİŞMCİ OLUN. NE KAYBETTİK NE KAZANIYORUZ. ANKARA' nın BÖYLE AKTİVİTELERE İHTİYACI YOK MU? AMAÇ KAYBETMEK Mİ KAZANDIRMAK MI...?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ZAFER ~ 10 yıl önce
BENCE HERŞEY MÜKEMMELDİ. CNR-AİRSHOW EMEGİNE SAĞLIK. DEVAMINI BEKLİYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SERDAR ~ 10 yıl önce
BEN BU FUARIN DİBİ NDE OTURUYORUM ANCAK YENİ HABERİM OLDU BİR İKİ YER ASILAN ÖZENTİSİZ REKLAMLARLA BU İŞ OLMAZ BİZ DÜNYAYA NASIL SESİMİZİ DUYURACAĞIZ AYRICA BİR İKİ FİRMANIN UÇAĞI YETMEZ THY DÜNYA ÇAPINDA UÇUŞ YAPIYOR ANCAK KATILIMA BAKIN İNSANLAR FUARA ULAŞABİLMEK İÇİN YOLLARDA REZİL OLUYOR AYRICA PARK ALANINDA HİÇ BİR GÖREVLİ YOK SANKİ ARABA MEZARLIĞINA GİDİYORSUNUZ NE ZAMAN AKILLANACAĞIZ BİLMİYORUM BU İŞİ AMERİKALI YAPSAYDI BİR BARDAK SUDA NASIL FIRTINA KOPARMIŞTI GÖRÜRDÜNÜZ HİÇ BİR YERDE FUAR PROGRAMINA ULAŞMANIZ MÜMKÜN DEĞİL SAAT KAÇTA HANGİ ETKİNLİK VAR BİLMİYORUZ SAATLERCE BEKLEYİNKİ UÇUŞ GÖSTERİSİ OLSUN..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olmamış ~ 10 yıl önce
dünden beri fuarin internet sitesini açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor. Kesinlikle özensiz yapılmış bir organizasyon amaç sadece para. Bence önce prestij sonra para olmalıydı yakışmamış cnr ye

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000