08 Mart 2013, Cuma 16:12:37

AIR INDIA'YI KADINLAR UÇURDU

Hindistan'ın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Air India, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bangalore-Delhi seferinin mürettebatını kadınlardan oluşturdu.
  • Hintli havayolu şirketi Air India, bugünün Dünya Erkekler Günü olması sebebiyle, Bangalore-Delhi-Bangalore seferini erkeklerden oluşturdu. Airbus A319 ipi uçakla gerçekleştirilen sefer, kaptan pilot V. Roopa ve yardımcı pilot olarak Niranjana Ashok ve kabin ekibi Rita Gurang, Modanna D’Souza, Chandni Bhagat ve Rajni olarak gerçekleşti. Uçağın kaptan pilotu V. Roopa Airbus A319, Airbus A320 and Airbus A321 tipi uçakları uçurabiliyor ve aynı zamanda bu uçakların eğitimini de veriyor. (sadece kadın'ı erkekle değiştirdim...ayrımcılığın kralı aslında bu heberle bile tescillenmiş oluyor..)
  • Ben de böyle ekip kurmuştum Türkiye'de, ne var yani bunda enteresan olan?! Uçanlar da kendilerini biliyorlar */*
  • yer mutfak....!
  • Zaten lisansı üçüne birden veriyorlar

Hintli havayolu şirketi Air India, bugünün Dünya Kadınlar Günü olması sebebiyle, Bangalore-Delhi-Bangalore seferini kadınlardan oluşturdu. 

Airbus A319 ipi uçakla gerçekleştirilen sefer, kaptan pilot V. Roopa ve yardımcı pilot olarak Niranjana Ashok ve kabin ekibi Rita Gurang, Modanna D’Souza, Chandni Bhagat ve Rajni olarak gerçekleşti.

Uçağın kaptan pilotu V. Roopa Airbus A319, Airbus A320 and Airbus A321 tipi uçakları uçurabiliyor ve aynı zamanda bu uçakların eğitimini de veriyor.

AIR INDIA'YI KADINLAR UÇURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

boink boink ~ 5 yıl önce
Hintli havayolu şirketi Air India, bugünün Dünya Erkekler Günü olması sebebiyle, Bangalore-Delhi-Bangalore seferini erkeklerden oluşturdu. Airbus A319 ipi uçakla gerçekleştirilen sefer, kaptan pilot V. Roopa ve yardımcı pilot olarak Niranjana Ashok ve kabin ekibi Rita Gurang, Modanna D’Souza, Chandni Bhagat ve Rajni olarak gerçekleşti. Uçağın kaptan pilotu V. Roopa Airbus A319, Airbus A320 and Airbus A321 tipi uçakları uçurabiliyor ve aynı zamanda bu uçakların eğitimini de veriyor. (sadece kadın'ı erkekle değiştirdim...ayrımcılığın kralı aslında bu heberle bile tescillenmiş oluyor..)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah Allah ~ 5 yıl önce
Ben de böyle ekip kurmuştum Türkiye'de, ne var yani bunda enteresan olan?! Uçanlar da kendilerini biliyorlar */*

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kadin ~ 5 yıl önce
yer mutfak....!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 5 yıl önce
Büyükbaş hayvanları biliyorsun, doğu anadolu'da yetiştirilir..
KADINA YANIT ~ 5 yıl önce
YER MUTFAK diyen yorumcu;Senin herhalde:Anana, Bacına, tüm kadınlara karşı saygın olmamalı. Anan muftağa girip te yemeğini pişirmeseydi, OT YERDİN OT!!
192021 ~ 5 yıl önce
Zaten lisansı üçüne birden veriyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000