29 Aralık 2015, Salı 08:30:06

Air France pilotları greve gidiyor

Fransa ulusal havayolu şirketi Air France'ta pilotlar greve gidiyor.
  • gülümseyin biraz pilotları yakışır. iyi ve kötü güne. morali iyi tutmak lazım
  • Bu Fransızlar harbiden modadan anlıyor şapkalar karizmatik
  • buraya yazıyorum air France/ KLM iki yıl içinde iflas bayrağı çekcek. biletler € 400/ 600 fln. kazandığı parayi yönetim cebine sokuyor. hani varya ofiste uniformali kravatlı tembel insanlar. oturarak hırsızlık yapıyorlar. kabin / pilot bilirsiniz en cok kosturan ve Çalışkan insanlar onların maaşı düşuruluyo. iste yanlış politikanın uygulamasinin sonucu. daha beter olcak bekle.
  • Bu kafayla daha cook işsiz kalirsin.hakkını arayacaksin. Eve ekmek götürüyorsun diye saapilmaya razı gelemezsin.

Pilotlar Sendikası Alter'den yapılan açıklamada, iki pilotun ekim ayındaki olaylı gösteride, protestocuların binaya girişini kolaylaştırdıkları gerekçesiyle disipline sevk edildikleri hatırlatıldı. Bu skandal disiplin kararını protesto etmek için pilotların 10-13 Ocak tarihlerinde greve gidecekleri duyuruldu. İki pilotun 7 Ocak'ta Air France'ın Disiplin Konseyi'ne ifade vermesi bekleniyor.

Grev kararına Air France en büyük pilot sendikası SNPL ile pilotların yüzde 21'ini temsil eden SPAF'ın destek verip vermeyeceği ise henüz netlik kazanmadı.

Geçtiğimiz ekim ayında şirketin 2 bin 900 kişinin işten çıkaracağını duyurmasından sonra öfkeli çalışanlar Air France Yönetim Kurulu toplantısını basmıştı. 100 kadar çalışan Air France insan kaynakları ve uzun mesafeli uçuşlar departmanlarının müdürlerine saldırmış, yöneticilerin gömlek ve ceketlerini yırtmıştı. (Zaman)

Air France pilotları greve gidiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

İsim / Rumuz ~ 2 yıl önce
gülümseyin biraz pilotları yakışır. iyi ve kötü güne. morali iyi tutmak lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O değil de ~ 2 yıl önce
Bu Fransızlar harbiden modadan anlıyor şapkalar karizmatik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EU sceptici ~ 2 yıl önce
buraya yazıyorum air France/ KLM iki yıl içinde iflas bayrağı çekcek. biletler € 400/ 600 fln. kazandığı parayi yönetim cebine sokuyor. hani varya ofiste uniformali kravatlı tembel insanlar. oturarak hırsızlık yapıyorlar. kabin / pilot bilirsiniz en cok kosturan ve Çalışkan insanlar onların maaşı düşuruluyo. iste yanlış politikanın uygulamasinin sonucu. daha beter olcak bekle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazzik ~ 2 yıl önce
Bu kafayla daha cook işsiz kalirsin.hakkını arayacaksin. Eve ekmek götürüyorsun diye saapilmaya razı gelemezsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000