20 Temmuz 2016, Çarşamba 09:38:35

Air Canada İstanbul yolcularına özel ulaşım sağlayacak

Air Canada, her gün gerçekleştirdiği İstanbul-Toronto direkt seferlerine ara vermeden devam ediyor.
  • İş gereği çok uçuyorum ve Asiana' dan Delta' ya buraya gelen her firma ile uçtum. Ama Air Canada ap ayrı. Çok sağlam servisi ve sunduğu inanılmaz ucuz fiyatlarla, rahat koltukları ce 787yi buraya getirmeleri mükemmel. Business Class koltukları çok kaliteli ve rahat. Tek sıkıntısı Kanada vizesi lazım aktarma için ama uçunca değmiş diyorum
  • amerikaya en uygun fiyatı veriyor ama şimdi işim gücüm yok transit vize ile ugras üzgünüm, 50-100 usd daha veririm giderim Lufthansa ile
  • Haberleri dinlediniz; simdi reklamlar Air Canada, THY'nin ABD'ye FAA karari uyarinca ucamama firsati guzel degerlendirmeye calismis ama ya haber gec cikmis ya gec kalmislar. THY ABD ucuslarini yeniden baslatti diye okudum AirportHaber'de.

Air Canada, her gün gerçekleştirdiği İstanbul-Toronto direkt seferlerine ara vermeden devam ediyor. Air Canada, Türkiye’den ABD’ye gitmek isteyen yolcular için de Toronto üzerinden en kısa bağlantılarla ABD’ye alternatif ulaşım imkanı sunuyor.

Air Canada, her gün gerçekleştirdiği direkt seferleri ile Toronto üzerinden ABD’ye ulaşım imkanı sağlamayı sürdürüyor. Air Canada, TRANSBORDER geçişi sayesinde, Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi olan yolcularının ABD pasaport ve gümrük kontrollerinin Toronto Pearson International havalimanında gerçekleşmesini sağlayarak ABD’ye kolay ve rahat giriş imkanı sunuyor.

Amerikan pasaportlu Air Canada yolcularına ise otomatik pasaport geçişi ve TSA Pre✓ programıyla güvenlik kontrollerinden daha rahat geçiş imkanı veriliyor. ABD gümrüğüne Kanada’dan giriş yapan Air Canada yolcuları, bu sayede olası uzun beklemelere de takılmamış oluyor. Business Class ve Staralliance Gold üyelerine, Air Canada’nın 21 ödül sahibi ve eşsiz bir hizmet deneyimi sunan Maple Leaf Lounge’unu kullanma imkanı da sunuluyor.

Air Canada CANPLUS programı, Amerika seyahatleri için alınması zorunlu olan Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi için Türk vatandaşlarına büyük kolaylık sağlıyor. Pasaportunda veya eski pasaportunda son 10 yıl içinde alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturumu olan yolcular, CANPLUS’la çok daha kolay ve hızlı vize alabiliyor.

Air Canada için özel dizayn edilmiş 3 kabinde oluşan Air Canada B787 Dreamliner yeme, içme ve kabin hizmeti sunuyor. Air Canada’nın B787 Dreamliner uçaklarında, yolcular için düşünülmüş olan ve her koltukta HD dokunmatik ekranın, USB güç kaynağının bulunduğu konforlu kabinleri de mevcut. 

Air Canada İstanbul yolcularına özel ulaşım sağlayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

AC ~ 2 yıl önce
İş gereği çok uçuyorum ve Asiana' dan Delta' ya buraya gelen her firma ile uçtum. Ama Air Canada ap ayrı. Çok sağlam servisi ve sunduğu inanılmaz ucuz fiyatlarla, rahat koltukları ce 787yi buraya getirmeleri mükemmel. Business Class koltukları çok kaliteli ve rahat. Tek sıkıntısı Kanada vizesi lazım aktarma için ama uçunca değmiş diyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mmm ~ 2 yıl önce
amerikaya en uygun fiyatı veriyor ama şimdi işim gücüm yok transit vize ile ugras üzgünüm, 50-100 usd daha veririm giderim Lufthansa ile

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Visa ~ 2 yıl önce
L.H transit istemiyormu?
Cevap ~ 2 yıl önce
Haberi anlamadıgına göre hiç ABD yolcusu dahi olamamışsın.Bilmeden bir de yorum yapıyorsun.
Simdi Reklamlar ~ 2 yıl önce
Haberleri dinlediniz; simdi reklamlar Air Canada, THY'nin ABD'ye FAA karari uyarinca ucamama firsati guzel degerlendirmeye calismis ama ya haber gec cikmis ya gec kalmislar. THY ABD ucuslarini yeniden baslatti diye okudum AirportHaber'de.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyi ~ 2 yıl önce
Olmus thy tutuyorum ama yenilmesini istemiyorum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000