08 Mart 2017, Çarşamba 09:40:53

Air Canada İstanbul uçuşlarını erteledi

Toronto-İstanbul uçuşlarını 17 Ocak tarihinde geçici olarak askıya alan Air Canada, Nisan ayında başlaması planlanan seferleri belirsiz süreli ileri tarihe erteledi.
  • Gelseniz ne olur, gelmesiniz ne olur. Kanada misin yoksa Kanamada misin?
  • Yabancı turistler ohal olan bir yere gitmek istemiyorlar. Şimdi diyeceksiniz Fransada da var bilmem ne diye. Ama sormak istiyorum size Fransadaki uygulama ile Türkiye'deki aynı mı? Veya Fransada bir sene boyunca istisnasız her ay bomba patladı mı? Veya Fransa gidip de ona buna rest çekti mi? Bunları da bir düşünmek lazım. Bir de Fransanın marka değeri ile Türkiye'ninki bir değil. İnşallah en kısa zamanda tekrar normale döneriz.
  • AirCanada gibi bir şirket doluluk %50 lerin altina dusmedikten sonra hat kapatmaz. Politik ultimatonlar başladı. YorkMagazin de Türkiyeden 52 yabancı firmanın çıkacağı yazıyordu geçen hafta. 52 yabancı markanın pazardan ve avm şerden çekilmesinin yaratıcağı etkiyi siz düşünün. Ah benim zavallı ülkem, ne hale düştük.
  • Nuri Bilge Ceylan'in odul alirken dedigi gibi: "Yanliz ve Guzel ulkem". Yaziklar olsun.

Toronto-İstanbul uçuşlarını 17 Ocak tarihinde geçici olarak askıya alan Air Canada, Nisan ayında başlaması planlanan seferleri belirsiz süreli ileri tarihe erteledi.

Air Canada, 29 Nisan’dan itibaren yeniden başlayacağını duyurduğu Toronto-İstanbul uçuşlarını belirsiz süreli erteledi. Doluluk oranlarını gerekçe göstererek Ocak ayında seferleri askıya alan Air Canada, 29 Nisan’da yeniden seferlere başlayacağını duyurmuştu.

Ancak şirket beklenen talebin gerçekleşmemesi üzerine seferlerin yeniden başlangıç tarihini öteledi.

Air Canada, İstanbul-Toronto hattındaki doluluk oranına rağmen Toronto-İstanbul hattında yolcu sayısının çok düşük olması gerekçesiyle uçuşlarını askıya almıştı.

Air Canada İstanbul uçuşlarını erteledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Eyyy Kanada ~ 1 yıl önce
Gelseniz ne olur, gelmesiniz ne olur. Kanada misin yoksa Kanamada misin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lan ~ 1 yıl önce
Bunu söyleyen kişi Türk. Milletimi ezmiyorum ama Kanada gibi en azından MEDENİ bir ülkenin yanında bizim gelip onları eleştirmemiz kabul edilemez. Üstelik ben Türkiye dışında hiçbir ülkeden Ey (şahıs veya ülke) ahlak ve ciddiyetten yoksun bi sesleniş görmedim, resmen kaba.
~ 1 yıl önce
Yabancı turistler ohal olan bir yere gitmek istemiyorlar. Şimdi diyeceksiniz Fransada da var bilmem ne diye. Ama sormak istiyorum size Fransadaki uygulama ile Türkiye'deki aynı mı? Veya Fransada bir sene boyunca istisnasız her ay bomba patladı mı? Veya Fransa gidip de ona buna rest çekti mi? Bunları da bir düşünmek lazım. Bir de Fransanın marka değeri ile Türkiye'ninki bir değil. İnşallah en kısa zamanda tekrar normale döneriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tırsak ~ 1 yıl önce
3 tane bombaya OHAL ?Fransa diken üstünde ırkçı faşist Le Pen gelirse Almanya tek başına kalır hepsi çil yavrusu gibi dağılır.Müflis Portekiz,İspanya,İtalya,Yunanistan için tek kurtuluş yolu kendi parasını basmak.O halde Fransız Ohal'lin bu kadar uzun sürmesi neyin alameti?Mart ve haziranda seçimleri var,öyle girecekler seçime,neden?
Doluluk bahane, ~ 1 yıl önce
AirCanada gibi bir şirket doluluk %50 lerin altina dusmedikten sonra hat kapatmaz. Politik ultimatonlar başladı. YorkMagazin de Türkiyeden 52 yabancı firmanın çıkacağı yazıyordu geçen hafta. 52 yabancı markanın pazardan ve avm şerden çekilmesinin yaratıcağı etkiyi siz düşünün. Ah benim zavallı ülkem, ne hale düştük.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evet ~ 1 yıl önce
Evet deyince düzelecek. Huhahaha!
Aynen ~ 1 yıl önce
Nuri Bilge Ceylan'in odul alirken dedigi gibi: "Yanliz ve Guzel ulkem". Yaziklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000