05 Ağustos 2015, Çarşamba 10:32:25

Air Canada da o yasağa katıldı

Kamuoyuna Aslan Cecil yasağı olarak yansıyan av hayvanlarından alınan parçaların uçaklarda taşınmasına getirilen yasağa Kanada Havayolları Air Canada da katıldı.
  • Filistin Ermeni soykitimini tanimisti yanlis hatirlamiyorsam ! Turkiye'de Ne olursa olsun Araplarin umursadigini da gormedik ! Arap sevici Android uygulamasi... Dininden ya da mezhebindeb dolayi kimseye sempati besleyecek degilim.Algi yaratmaya calisiyorsan ise yaramiyor,yeri de degil zaten !
  • Oyle ama dimi filistin deyince oy verdigimiz parti belli oluyo. Gozunu sevdigimin havaciliginin gozunu sevdigimin medeniyeti. Sen cok yasa medeniyet.
  • Aslan cecil icin cosanlar 18 aylik bebegi yakan israil icin sus pus olurlar ISTE MEDENIYET BU... Yersen
  • işte medeniyet bu.

Aslan Cecil'in Zimbabve'deki av partisinde öldürülmesinin ardından ABD'li havayolları Delta, United ve American Airlines'ın avcılık ganimetlerinin nakliyesine getirdikleri yasağı, Kanada Havayolları Air Canada da uygulamaya başladı.

Air Canada Basın Sözcüsü Peter Fitzpatrick, yaptığı yazılı açıklamada, Air Canada uçaklarında artık aslan, leopar, fil, bufalo, gergedan veya diğer av hayvanlarına ait parçaların taşınmasının yasaklandığını ve bu parçaların hiçbir Air Canada uçağına alınmayacağını açıkladı.

Air Canada'nın Afrika ülkelerine uçuşları olduğunu hatırlatan Sözcü Fitzpatrick, Kanada'nın Nesli Tehlike Altında Olan Yabani Hayvan ve Bitki Türlerinin Uluslararası Ticaretine İlişkin Sözleşme'ye taraf olduğunu ve kararın da bu çerçevede alındığını duyurdu.

ABD'nin önde gelen havayollarından Delta, United ve American Airlines havayolu şirketleri, dün aldıkları kararla artık uçaklarda aslan, leopar, fil, bufalo veya gergedan kalıntılarını taşımayacaklarını açıklamışlardı.

Air Canada da o yasağa katıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Yolcu ~ 3 yıl önce
Filistin Ermeni soykitimini tanimisti yanlis hatirlamiyorsam ! Turkiye'de Ne olursa olsun Araplarin umursadigini da gormedik ! Arap sevici Android uygulamasi... Dininden ya da mezhebindeb dolayi kimseye sempati besleyecek degilim.Algi yaratmaya calisiyorsan ise yaramiyor,yeri de degil zaten !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Oyle ama dimi filistin deyince oy verdigimiz parti belli oluyo. Gozunu sevdigimin havaciliginin gozunu sevdigimin medeniyeti. Sen cok yasa medeniyet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Aslan cecil icin cosanlar 18 aylik bebegi yakan israil icin sus pus olurlar ISTE MEDENIYET BU... Yersen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu yorumu ~ 3 yıl önce
oy verdiğin kişilere gönder delikanlı :) burası bir havacılık sitesi.
helal olsun canada ~ 3 yıl önce
işte medeniyet bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000