13 Eylül 2017, Çarşamba 10:53:59

Air Berlin'e bir şok daha

Almanya'nın en büyük havayolu şirketlerinden Air Berlin'e bir şok da AerCap'tan geldi.
  • Abi biri fikrini beyan ettiği zaman türklüğünden bişeu kaybetmiyo okey? Almanya savunuldu diye hayırdır kardeş diyip bi ayak yapmanın alemi yok ne milletten olursa olsun batan bir şirket var ortada burdada yorum yapabilme hakkı var insanların. Zaten buraya senin düşünceni yazacak olsa gelir seni bulur klavyesini sana verirdi neden düşünce saygınız hiç yok? Sizene yav allah allah
  • yaklaşık 5 ay önce uçuş işletmede iki alman fo görmüştüm, şirketten ayrılıyorlardı. tip müdürü neden ayrıldıklarını sorduğunda, air berlin çağırıyor 330'a demişlerdi. turboproptan gelip, bizde bedavadan 330 tipini alıp, iki sene de tecrübe yapıp basıp gittiler air berlin'e. tabi bu çocuklarda suç yok. bana da deseler yeter ki gel, dlr falan yapmicaz, iki üç günde bütün mülakatları halledicez, bi de geniş gövde tipini vericez, pazarların fiks olacak, boşlarını blok vericez diye, ben de koşa koşa giderdim.
  • Batan bir sirkete kim ucak kiralar? Bu tür islerde hatir gönül olmaz.
  • ucaklar ucuncu havalimanina insin de iyice cildirsinlar

Almanya'nın en büyük havayolu şirketlerinden Air Berlin'e bir şok da AerCap'tan geldi.;

Uçaklarından 10 tanesi AerCap'tan kiralık olan Air Berlin, filosunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. 10 adet Airbus A330 tipi uçağını Air Berlin'e kiralık olarak veren AerCap, şirketin içinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurarak uçaklarnı geri istedi.

Air Berlin'in iflas sürecinde olması nedeniyle borcunu ödeyemeyeceğini düşünen AerCap, 10 uçağının da geri gönderilmesini istedi.

Air Berlin'in AerCap uçaklarını kısa süre içinde geri göndermesi bekleniyor.

Air Berlin'e bir şok daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Saçmalıyosunuz ~ 10 ay önce
Abi biri fikrini beyan ettiği zaman türklüğünden bişeu kaybetmiyo okey? Almanya savunuldu diye hayırdır kardeş diyip bi ayak yapmanın alemi yok ne milletten olursa olsun batan bir şirket var ortada burdada yorum yapabilme hakkı var insanların. Zaten buraya senin düşünceni yazacak olsa gelir seni bulur klavyesini sana verirdi neden düşünce saygınız hiç yok? Sizene yav allah allah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
allahın sopası ~ 10 ay önce
yaklaşık 5 ay önce uçuş işletmede iki alman fo görmüştüm, şirketten ayrılıyorlardı. tip müdürü neden ayrıldıklarını sorduğunda, air berlin çağırıyor 330'a demişlerdi. turboproptan gelip, bizde bedavadan 330 tipini alıp, iki sene de tecrübe yapıp basıp gittiler air berlin'e. tabi bu çocuklarda suç yok. bana da deseler yeter ki gel, dlr falan yapmicaz, iki üç günde bütün mülakatları halledicez, bi de geniş gövde tipini vericez, pazarların fiks olacak, boşlarını blok vericez diye, ben de koşa koşa giderdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gayet Normal ~ 10 ay önce
Batan bir sirkete kim ucak kiralar? Bu tür islerde hatir gönül olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rte havalimani ~ 10 ay önce
ucaklar ucuncu havalimanina insin de iyice cildirsinlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000