28 Ekim 2017, Cumartesi 09:05:59

Air Berlin son kez uçtu

Yaşadığı ekonomik sorunların ardından iflas eden Alman hava yolu firması Air Berlin, son uçuşunu havada 'kalp' şekli çizerek gerçekleşirdi.
  • LH’ in iç Almanya iç hatlarda şimdi rakibi var mi arkadaşlar. Yoksa fiyatları dayayacaklar
  • Air Berlin ! Zamanında LTU Hava Şirketinini devir alıp ismini Tarihten Silmişti ! Şimdi Sıra Air Berlin’de ! Etme bulursun! Hiç Acımayın ! Ettiğini buldu. Darısı Uçan Atın Başına ! İzAir’i Sildi,kendide aynı Akibeti Paylaşır ve Başka Şirket Onu iç eder ! Kimsenin yaptığı Yanına kalmaz,Yarına kalır ama Yanına Asla !
  • Son sefer Münih-Berlin arasinda gerceklesti. Bir tanidik da o ucaktaydi. Tüm yolculara son seferin anisina kalin uclu keceli kalemle kabine giristeki yan duvara isimlerini yazdirdilar.
  • iflas eden havayolu şirketini de bu şekilde su aki itfaye araçlari acil mudehale araçlari ve bir suru havalimani çalişani ile karsilamak garip geldi. lufthansa avrupa da tekelci durumuna geldi..bunyesinde avusturya havayolu swiss air edelwese havayolu bruksel havayollarini barindiriyor şimdi de air berlin şirketini sati aldi...

Yaşadığı ekonomik sorunların ardından iflas eden Alman hava yolu firması Air Berlin, son uçuşunu havada 'kalp' şekli çizerek gerçekleşirdi.

Almanya'nın en büyük ikinci havayolu şirketi Air Berlin iflasının ardındain son uçuşunu yaptı.

Kaptan David McCaleb inmeden önce havada 'kalp' şekli çizmesi ilgi çekti.

Yerel saat ile 21.35'de başlayan son uçuş, Airbus A320 tipi uçakla gerçekleştirildi.

Bir çok firmanın Air Berlin için teklif vermesinin ardından, Alman devi Luftansa, şirketin tamamını satın aldığını açıklamıştı.

Air Berlin son kez uçtu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

LH Rakip ~ 9 ay önce
LH’ in iç Almanya iç hatlarda şimdi rakibi var mi arkadaşlar. Yoksa fiyatları dayayacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tarih Unutulmaz ~ 9 ay önce
Air Berlin ! Zamanında LTU Hava Şirketinini devir alıp ismini Tarihten Silmişti ! Şimdi Sıra Air Berlin’de ! Etme bulursun! Hiç Acımayın ! Ettiğini buldu. Darısı Uçan Atın Başına ! İzAir’i Sildi,kendide aynı Akibeti Paylaşır ve Başka Şirket Onu iç eder ! Kimsenin yaptığı Yanına kalmaz,Yarına kalır ama Yanına Asla !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arif Kemal ~ 9 ay önce
Noktalama işaretlerini kullanmayı öğrenmeden, insanların bu tip platformlara salınmaması gerekiyor.
Arif Kemal ~ 9 ay önce
Türkçe Dilbilgisi öğrenmeden de salınmaması gerekiyor. Cümlede hangi kelimelerin büyük harfle, hangilerinin küçük harfle yazılması gerektiğini; cümleyi ünlem işareti ile bitirmek için hangi koşulların sağlanması gerektiğini öğrenmeden, lütfen çocuklarınızı bahçeye salmayın.
Anlayan ~ 9 ay önce
Ne diyor bu degisik?
The Last Flight ~ 9 ay önce
Son sefer Münih-Berlin arasinda gerceklesti. Bir tanidik da o ucaktaydi. Tüm yolculara son seferin anisina kalin uclu keceli kalemle kabine giristeki yan duvara isimlerini yazdirdilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 9 ay önce
iflas eden havayolu şirketini de bu şekilde su aki itfaye araçlari acil mudehale araçlari ve bir suru havalimani çalişani ile karsilamak garip geldi. lufthansa avrupa da tekelci durumuna geldi..bunyesinde avusturya havayolu swiss air edelwese havayolu bruksel havayollarini barindiriyor şimdi de air berlin şirketini sati aldi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000