24 Ekim 2017, Salı 09:15:46

Air Asia uçağında korku dolu anlar

Chris Jeanes ve sevgilisi Casey'nin Avustralya'dan bindiği uçak, kalkıştan kısa süre sonra dokuz dakikada yaklaşık 8 bin metre irtifa kaybetti.
  • Adam ikna edemeyeceğini anladı, kaptanla anlaştı işi oldu bittiye getirmeye çalıştı. Kız da ölmeden gönlünü yapayım dedi. Plan tuttu kız ŞOK :)
  • Bknz: Koyun can derdinde, kasap et derdinde..
  • Uçak Avustralya'dan Bali'ye gidiyor, teknik bir arıza sonucu oksijen maskeleri açılıyor ve 24,000 feet boyunca hızla alçalıyor. Pilot rotayı Avustralya'ya çeviriyor. Aaaaa, uçak 1 saat sonra Bali'ye iniyor. Siz ne içtiniz ?
  • nasıl olsa ölücez diye eleman şakasına evlilik teklif etmiş. pilot uçağı kurtarıp çocuğun başını yakmış.

Chris Jeanes ve sevgilisi Casey'nin Avustralya'dan bindiği uçak, kalkıştan kısa süre sonra dokuz dakikada yaklaşık 8 bin irtifa kaybetti. Pilotun son anda havalandırmayı başardığı uçak irtifa kaybettiği anlarda, sıra dışı bir evlilik teklifi geldi.

hris Jeanes adlı İngiliz ile kız arkadaşının Endonezya’nın popüler balayı adası Bali’ye gitmek için bindikleri uçak düşme tehlikesi geçirdi. Jeanes’in uçak hızla irtifa kaybederken kız arkadaşına evlenme teklif etmesi sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Londra’da avukatlık yapan Chris Jeanes ile kız arkadaşı Casey Kinchella’nın Endonezya’nın Bali adasına giderken bindikleri AirAsia havayolu şirketine ait uçak düşme tehlikesi atlattı.

Kalkıştan 25 dakika sonra uçakta teknik bir arıza meydana gelmesi sebebiyle pilot rotayı tekrar Avustralya’ya çevirdi. Bu sırada hızla irtifa kaybetmeye başlayan uçak 9 dakikada 24 bin feet alçaldı. Kabin basıncının düşmesi sonucu oksijen maskeleri açıldı.

O korku dolu anlar yolcuların çektiği görüntülere de yansıdı ancak Chris Jeanes kız arkadaşı Kinchella’ya kendisiyle evlenip evlenmeyeceğini sordu.

Kız arkadaşının yanıtıysa ‘evet’ oldu.

Kaptan pilotun yaklaşık 1 saat sonra uçağı güvenli şekilde Bali’ye indirmeyi başardığı açıklandı.

AirAsia yaşanan durum nedeniyle yolculardan özür de diledi. (Euronews)

Air Asia uçağında korku dolu anlar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Mantıklı... ~ 10 ay önce
Adam ikna edemeyeceğini anladı, kaptanla anlaştı işi oldu bittiye getirmeye çalıştı. Kız da ölmeden gönlünü yapayım dedi. Plan tuttu kız ŞOK :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 10 ay önce
Bknz: Koyun can derdinde, kasap et derdinde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sürücü ~ 10 ay önce
Uçak Avustralya'dan Bali'ye gidiyor, teknik bir arıza sonucu oksijen maskeleri açılıyor ve 24,000 feet boyunca hızla alçalıyor. Pilot rotayı Avustralya'ya çeviriyor. Aaaaa, uçak 1 saat sonra Bali'ye iniyor. Siz ne içtiniz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şanssızlık ~ 10 ay önce
nasıl olsa ölücez diye eleman şakasına evlilik teklif etmiş. pilot uçağı kurtarıp çocuğun başını yakmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000