05 Ocak 2015, Pazartesi 14:32:20

AIR ASIA UÇAĞINDA İÇ ACITAN SELFIE

Air Asia'da arama kurtarma çalışmaları devam ederken, yolculardan birinin uçak kalkmadan hemen önce çekerek arkadaşına gönderdiği bir selfie ortaya çıktı.
  • Allah rahmet eylesin butun yolculara
  • bu telefon resimi çekenin değil. Resimi çeken tarafından gönderilen kişinin
  • Sırf haber olsun diye böyle yalan haber uyduranın... fake olduğu ıspatlandı bu haberin kaldırın rezil etmeyin kendinizi allah aşkına
  • 658 inci pozdan sonra 60 adet daha çekmiş demekki .

Endonezya'dan Singapur'a giderken düşen AirAsia yolcu uçağı için sürdürülen arama çalışmalarının dokuzuncu gününde üç cesede daha ulaşılmasıyla denizden çıkarılan ceset sayısı 37'ye çıktı. Yolculardan birinin uçak kalkmadan hemen önce çekerek arkadaşına gönderdiği bir selfie ortaya çıktı.

Yetkililer, Borneo Adası yakınlarında arama çalışmalarını sürdüren ekiplerin bugün denizden üç ceset daha çıkardığını belirterek böylece toplam 37 cesedin denizden çıkarıldığını söyledi.

Endonezyalı 23 yaşındaki yolcu Hendra gunawan Syawal 162 kişiyi taşıyan uçak kalkmadan önce bu selfie’yi çekmişti. Hürriyet'te yer alan habere göre; dört arkadaşın yer aldığı bu kare çekildikten yaklaşık bir saat sonra uçak Cava denizine düştü ve uçaktaki herkes yaşamını yitirdi.

9 CESEDİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Surayaba Adası'na götürülen 34 cesetten dokuzunun kimliği belirlenip ailelerine teslim edildi.

Endonezya Arama ve Kurtarma Ajansı, çalışmaların sürdüğü bölgede hava şartlarının olumsuz olduğunu, dalgaların yüksekliğinin 5 metreyi bulduğunu bildirdi. Deniz altında arama yapan dalgıçların da deniz suyunun çamurlu olması nedeniyle zorlandığı kaydedildi.

Kurtarma timlerinden yapılan açıklamaya göre, bugün denizden koltuk, gövdeye ait bazı parçalar ve bavullar çıkartılarak incelenmesi için bölgeye en yakın kıyısı olan Pangkalan Bun şehrine götürüldü.

Arama çalışmalarına Singapur, Malezya, ABD ve Rusya da destek veriyor. Singapur'dan gelen cihazlarla denizin altında arama yapılırken Rusya'dan iki uçak karakutu aramalarına destek veriyor. Endonezya Arama ve Kurtarma Ajansı yetkilileri, karakutuya ulaşmanın bir hafta sürebileceğine işaret etmişti.

AIR ASIA UÇAĞINDA İÇ ACITAN SELFIE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin butun yolculara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Admin'e ~ 4 yıl önce
bu telefon resimi çekenin değil. Resimi çeken tarafından gönderilen kişinin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sırf haber olsun diye böyle yalan haber uyduranın... fake olduğu ıspatlandı bu haberin kaldırın rezil etmeyin kendinizi allah aşkına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Admin ~ 4 yıl önce
658 inci pozdan sonra 60 adet daha çekmiş demekki .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asdfdf ~ 4 yıl önce
bu selfieyi cekenlerin telefonu degil dikkatli okursaniz, selfieyi cekenin fotografi gonderdigi arkadasinin telefonu.
nemelectro ~ 4 yıl önce
haberde ne yazıyor? Arkadaşına gönderdiği son selfie yani arkadaşı o olaydan sonra toplamda 50 tane daha selfie çekmiş olabilir

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000