10 Temmuz 2009, Cuma 07:56:10

Air Arabia, İstanbul'u sevdi...

Birleşik Arap Emirlikleri'nden havayolu firması Air Arabia, İstanbul'a olan sefer sayısını artan sezonluk talep nedeniyle iki katına çıkardığını açıkladı.
  • lalelinin neden bu kadar thy'yi savundugu acikca belli oldu sonucta airarabia ile thy'nin basindakiler ayni zihniyette ...
  • bu ucakların Sabiha Gokcen'e geldiği yazılmamıs her zamanki gibi!!!!!
  • Bu adam ARAP sevdalisi ve "GAVUR" DÜSMANI. "GAVUR" kelimesini çok seviyor.
  • Meraklıları İrana. Hadi yallah...

Ortadoğu ve Afrika'da ilk kurulan ve halen en büyük olma özelliğini koruyan ucuz maliyetli havayolu, İstanbul'a haftada dört sefer uçmaya başladı.

Havayolundan yapılan açıklamaya göre, Salı ve Cuma günleri yerel saatle öğleden sonra 12.40'ta kalkan Air Arabia uçağı İstanbul'a 16.05'te varıyor. Dönüş uçuşları aynı günde 16.50'de kalkıyor ve Şarja emirliğine 21.55'te varıyor. Çarşamba ve Pazar günleri 21.45'te kalkan uçak İstanbul'a ertesi gün sabaha karşı 01.10'da ulaşıyor. İstanbul'dan dönüş ise Pazartesi ve Perşembe günleri sabaha karşı 01.55 ve Şarja'ya varış 07.00 olarak gerçekleşiyor.

Ekim 2003'te seferlere başlayan Air Arabia havayolundan bir yetkili, "İstanbul'un 2010 Avrupa Kültür Başşehri seçildiğini ve Körfez ülkeleri için uzun zamandır popüler bir tatil merkezi olduğunu" belirtti.

Toplam 16 Airbus 320 model uçak ile hizmet sunan Air Arabia, aynı zamanda İstanbul'a tatile gelmek isteyenlere dört geceliği kişi başına 600 dolardan başlayan fiyatlarla tatil paketleri sunuyor.

(Zaman)

Air Arabia, İstanbul'u sevdi...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
lalelinin neden bu kadar thy'yi savundugu acikca belli oldu sonucta airarabia ile thy'nin basindakiler ayni zihniyette ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu ucakların Sabiha Gokcen'e geldiği yazılmamıs her zamanki gibi!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu adam ARAP sevdalisi ve "GAVUR" DÜSMANI. "GAVUR" kelimesini çok seviyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Meraklıları İrana. Hadi yallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000