07 Nisan 2011, Perşembe 17:11:22

AHMET DENİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bursa'da meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybeden Emekli Kara Pilot Albay Ahmet Deniz, Ankara'da toprağa verildi.
  • MEKANI CENNET OLSUN ÇOK İYİ BİR İNSANDI ONU ÖZLEYECEĞİZ AİLESİNE ALLAH SABIRLAR VERSİN.TANIDIĞIM EN GÜZEL İNSANDI GÜLEGÜLE DUALARIM SENİNLE
  • Ahmet Kaptanım mekanın cennet olsun. Peygamberimize ve Senden önce oralara giden arkadaşlarımıza selam söyle ergeç bizde yanına geleceğiz. Bizleri merak etme.
  • Kendisini İzmir'de yarbayken tanıdım.Çok güzel anılarımız oldu.Bir agabeyimi kaybettim.Çok üzgünüm,hayat bir kara daha iyilerin çok yaşamadığını gösterdi bana.Ahmet komutanım nur içinde yat..
  • hayttakı en ıy ıınsan dı o ya sankı saka ya ptı herzmankı espırılerınden bısı ıdı am adegıl sankı yaa allah rahmet eylesın mekanın cennet olsun canm ya senı cok ozledım
Bursa'nın Orhangazi ilçesi Bayırköy yakınlarında düşen helikopterde hayatını kaybeden Emekli Kara Pilot Albay Deniz için Kocatepe Cami'nde öğle namazının ardından cenaze namazı kılındı. Kılınan cenaze namazına Deniz'in annesi Neriman, eşi Meşe, oğlu Gökhan ve kızı Gökçe Deniz'in yanısıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kara Havacılık Okul Komutanı Tümgeneral Salih Ulusoy, Ankara Merkez Komutanı Tuğgeneral Orhan Büyükgüngör ve Ankara garnizonunda görevli subay ve astsubaylar katıldı.   

Kılınan cenaze namazından sonra Emekli kara Pilot Albay Deniz'in naaşı bir süre top arabasında taşındı. Düzenlenen askeri törenin ardından Deniz'in naaşı Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

AHMET DENİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
MEKANI CENNET OLSUN ÇOK İYİ BİR İNSANDI ONU ÖZLEYECEĞİZ AİLESİNE ALLAH SABIRLAR VERSİN.TANIDIĞIM EN GÜZEL İNSANDI GÜLEGÜLE DUALARIM SENİNLE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ahmet Kaptanım mekanın cennet olsun. Peygamberimize ve Senden önce oralara giden arkadaşlarımıza selam söyle ergeç bizde yanına geleceğiz. Bizleri merak etme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kendisini İzmir'de yarbayken tanıdım.Çok güzel anılarımız oldu.Bir agabeyimi kaybettim.Çok üzgünüm,hayat bir kara daha iyilerin çok yaşamadığını gösterdi bana.Ahmet komutanım nur içinde yat..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hayttakı en ıy ıınsan dı o ya sankı saka ya ptı herzmankı espırılerınden bısı ıdı am adegıl sankı yaa allah rahmet eylesın mekanın cennet olsun canm ya senı cok ozledım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000