22 Mayıs 2017, Pazartesi 09:15:31

AHL'de tatil dönüşü vale çilesi!

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda tatil dönüşü oluşan yoğunluk bu kez (Vale) araç tesliminde sıkıntılara yol açtı.
  • Ne görgüsüzlüktür şu vale işi. Nedir efendim otoparktan yürümek zor mu geliyor. Zavallı cahiller sizlere arap ülkeleri yakışır. Onlarda da ego tavan yapmış vaziyette.
  • Merhaba evet ogün ben de buradaydım vale ile alakası yok arkadaşlar VİP uçakları geldi rus devlet başkanı ve sayon cumhurbaşkanı geldi o saatte doğal olarak tüm trafik kapandı vale ne yapsın araçlar gelemiyorki göründüğü gibi değil bilip bilmeden nasıl haber yapıyosrsunuz
  • Valeye vereceğin parayı taksiye ver perişan olmassın
  • Insanimiz s....a bile arabasi ile gidecek... alaturkalik diz boyu ? Taksiye verecek paran mi yok ? Kesin otopark masrafindan daha ucuz ve ustelik te rahat edersin. Hem suna vale demeyin, bildigin kahya iste...

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda tatil dönüşü oluşan yoğunluk bu kez (Vale) araç tesliminde sıkıntılara yol açtı.

Oluşan yoğunluk nedeniyle araç teslim noktasında araçlarını almaya gelenler, uzun kuyruklar oluşturdu. Her tatil dönüşü pasaport kontrol noktalarında kuyruk oluşurken, bu kez polisin önlemler alması nedeniyle sıkıntı yaşanmadı.  Pasaport polisi bütün polis kontuar noktalarını açık tuttu. Ve pasaport işlemlerinin kısa süre içinde yapılmasını sağladı.

Ancak bu kez tatilden dönen vatandaşlar araç teslim noktalarında sıkıntı yaşadı.

Tatile giderken araçlarını valelere bırakarak yurtdışına giden tatilciler, dönüşte oluşan yoğunluk nedeniyle araçlarına alabilmek için vale noktasında uzun kuyruklar oluşturdu. Yolcular araçlarına alamayınca otopark içerisinde bulunan araç teslim odasına yöneldi. Bu arada isimleri okunan araç sahipleri servis araçlarına bindirilerek araçlarının yanına götürüldü.

Atatürk Havalimanı’nda vale çilesi

Sıkıntıyı yaşayan yolculardan Yusuf Yaşar "Salı günü aracımı bıraktım. Bugün 8’den beri buradayım. 3 aylık çocuğum var. Annesi ile birlikte dışarıda bekliyor. 2 saat 42 dakikadır. Bekliyorum. Yukarıda 1 buçuk saat bekledim. Sonra buraya geldim. Anahtarı mı şimdi yeni aldım. Maalesef kimse açıklama yapmıyor" dedi.

Gamze Hakyemez ise, "Saat 7 buçukta uçağımız indi. Ve 3 saattir burada bekliyoruz. Sefilliği görüyorsunuz. Aracımı cuma günü sabah bıraktım. 3 saat oldu. Hala aracımız ortada yok" şeklinde konuştu.

Diğer bir yolcu Niyazi Galipoğlu da, "Arabayı teslim almaya geldik. Saat 9’dan beri bağırış çağırış arabanın hala nereden alınacağı belli değil. Anahtarlar karıştı. Herkes ayrı bir şey söylüyor. Söylediklerinden benim anladığım kadarıyla şimdiye kadar böyle yoğunlukla karşılaşmadıkları için daha ileriki günlerde nasıl bir organizasyon yapacaklarını anlayacaklar." dedi.

Oskar Kemal Gerco da, "Ayın 18’de aracımı bıraktım. Fakat o kadar araç almışlar ki hiçbir şekilde teslim edemiyorlar. Burada 3 buçuk saat araç bekleyenler var. Ben yaklaşık 2 saat bekledim. Şans eseri anahtarımı aldım. Şimdi bir daha kuyruk bekliyorum. Açık otoparka gidip bir de araç bulacağız muhtemelen sonra yola çıkacağız. Tahmin ediyorum. Böyle bir şeyi beklemiyorlardı. Buna karşı bir çözümleri de yok. Bu insanları dönüş tarihleri ve zamanları belli ama şuan yapılacak hiçbir şey yok. Herkes çile çekiyor" dedi. (Hürriyet)

AHL'de tatil dönüşü vale çilesi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Vale ~ 1 yıl önce
Ne görgüsüzlüktür şu vale işi. Nedir efendim otoparktan yürümek zor mu geliyor. Zavallı cahiller sizlere arap ülkeleri yakışır. Onlarda da ego tavan yapmış vaziyette.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim ~ 1 yıl önce
Merhaba evet ogün ben de buradaydım vale ile alakası yok arkadaşlar VİP uçakları geldi rus devlet başkanı ve sayon cumhurbaşkanı geldi o saatte doğal olarak tüm trafik kapandı vale ne yapsın araçlar gelemiyorki göründüğü gibi değil bilip bilmeden nasıl haber yapıyosrsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 1 yıl önce
Valeye vereceğin parayı taksiye ver perişan olmassın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Commodore 64 ~ 1 yıl önce
Insanimiz s....a bile arabasi ile gidecek... alaturkalik diz boyu ? Taksiye verecek paran mi yok ? Kesin otopark masrafindan daha ucuz ve ustelik te rahat edersin. Hem suna vale demeyin, bildigin kahya iste...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000