12 Ekim 2015, Pazartesi 13:08:49

AHL'de saldırıya sert tepki

Cumartesi Sabahı Ankara'daki barış mitingine düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybeden BTS üyeleri Atatürk Havalimanı'nda anıldı.
  • Katil isid. ve suan bu ölümlere kıs kıs gülen zihniyete nalet olsun. Fasizme karşı omuz. omuza diyecez.
  • biz sizin, böyle bir katliamın ardından bile arsızca ortalığa dökülen bu kötülüğünüzü yenemedik, bu bize dert oldu, ama siz de bunca kötülüğe rağmen bizi sindiremediniz ve yok edemediniz ve edemeyeceksiniz, bu da size dert olsun!
  • lafa bak komünist de diyememiş toplanınca barış mı oluyormuş doğru kapitalistler emperyalistler faşistler Irak'a götürdüğü gibi her yere barış götürüyor değil mi?
  • Orada toplanan insanların tamamen barışçıl amaçla orada olduklarından hiç bir şüphem yok. Fakat o kişileri oraya toplayanların niyetinden şüpheliyim. Türkiyenin heryerinden insan toplandı. Ama hdp ye hizmet eden birileri tarafından teröre kurban edildiler.

Cumartesi Sabahı Ankara'daki barış mitingine düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybeden BTS üyeleri Atatürk Havalimanı'nda anıldı.

Aralarında DHMİ çalışanlarının da olduğu Birleşik Taşımacılık Sendikası üyeleri bugün Atatürk Havalimanı DHMİ Başmüdürlüğü önünde saldırıya sert tepki gösterdi.

BTS üyeleri Başmüdürlük önünde toplanarak bir basın açıklaması yaptı.

Türkiye'nin dört bir yanından sadece barış ve demokrasi için mitinge geldiklerini ifade eden BTS üyeleri, buluşmanın Ankara Valiliği tarafından da uygun bulunduğunu belrttiler.

'Amaçları bizi korkutarak. bizi yıldırarak bizi sindirmek, amaçları gezi isyanından bu yana diktatörlüğe karşı direnen milyonlarca yurttaşın iradesini kırmaktır' ifadeleri kullanıldı.

BTS üyeleri yarından itibaren hayatını kaybedenler için 3 gün yasta olduklarını açıkladılar.

Basın açıklamasının ardından hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

AHL'de saldırıya sert tepki

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Katil isid. ve suan bu ölümlere kıs kıs gülen zihniyete nalet olsun. Fasizme karşı omuz. omuza diyecez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zafer ~ 3 yıl önce
biz sizin, böyle bir katliamın ardından bile arsızca ortalığa dökülen bu kötülüğünüzü yenemedik, bu bize dert oldu, ama siz de bunca kötülüğe rağmen bizi sindiremediniz ve yok edemediniz ve edemeyeceksiniz, bu da size dert olsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorumsuz ~ 3 yıl önce
Siz katliamdan 10 dakika sonra Katil Devlet Katil Erdogan diyecek kadar acizlerin yaninda yùrùyorsunuz sözde Baris mitingi yerseniz
reyiz ~ 3 yıl önce
lafa bak komünist de diyememiş toplanınca barış mı oluyormuş doğru kapitalistler emperyalistler faşistler Irak'a götürdüğü gibi her yere barış götürüyor değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TOPLANANLAR ~ 3 yıl önce
Orada toplanan insanların tamamen barışçıl amaçla orada olduklarından hiç bir şüphem yok. Fakat o kişileri oraya toplayanların niyetinden şüpheliyim. Türkiyenin heryerinden insan toplandı. Ama hdp ye hizmet eden birileri tarafından teröre kurban edildiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000