09 Aralık 2017, Cumartesi 16:10:48

AHL'de "Kurt Kapanı 11" operasyonu!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin katılımıyla Atatürk Havalimanı'nda 'Kurt kapanı 11' uygulaması yapıldı.
  • Motorlu testere tavsiye ederim. Stihl ve Husqavarna 1 numara!
  • "Baltali ilah"....!!!
  • kamiller kapanı alanın içinde mi kurmuşlar ! ha , bu abdestle daha çok namaz kılarlar !
  • Kanunun olmadığı olsa da uygulanmadığı, cehaletin tavan yaptığı, eğitime önem verilmeyen, mafyanın tvde özendirildiği ülke olunca hergün olay da olur hergün vahşet de yaşanır millet arabasında sopa, bıçak da taşır haliyle. Suç patlama yapmış, devlete inanç bitmiş, devletin ağırlığı kalmamış bu ülkeyi yönetenlerin umurunda değil !!!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin katılımıyla Atatürk Havalimanı'nda 'Kurt kapanı 11' uygulaması yapıldı. Uygulamaya narkotik köpeği de katılırken bir aracın bagajından çıkan balta polis ekiplerini bile şaşırttı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün periyodik olarak İstanbul'da belirli bölgelerde yaptığı 'Kurt kapanı 11' uygulaması Atatürk Havalimanı İç Hatlar geliş katında yapıldı. İç Hatlar geliş terminalinde gelen araçları durduran polis, araçları ve yolcuları aradı. Ayrıca yolcuların GBT kayıtlarına bakıldı. Uygulamaya katılan narkotik köpeği araçları tek tek koklayarak, uyuşturucu aradı.

"ARABADA UNUTMUŞUM"

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Atatürk Havalimanı İç Hatlar geliş katında yaptıkları uygulamada bir aracın bagajında balta yakaladı. Bagajda baltayı gören polis memurları şaşkınlıklarını gizleyemezken, aracın sahibi "Şile'de oturuyorum. Odun kesmekte kullanıyorum. Arabada unutmuşum" dedi.

Aracında balta yakalanan kişinin ifadesi alındıktan sonra hakkında işlem yapıldı.

AHL'de "Kurt Kapanı 11" operasyonu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Volvo ~ 7 ay önce
Motorlu testere tavsiye ederim. Stihl ve Husqavarna 1 numara!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zagor... ~ 8 ay önce
"Baltali ilah"....!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 8 ay önce
kamiller kapanı alanın içinde mi kurmuşlar ! ha , bu abdestle daha çok namaz kılarlar !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 8 ay önce
Kanunun olmadığı olsa da uygulanmadığı, cehaletin tavan yaptığı, eğitime önem verilmeyen, mafyanın tvde özendirildiği ülke olunca hergün olay da olur hergün vahşet de yaşanır millet arabasında sopa, bıçak da taşır haliyle. Suç patlama yapmış, devlete inanç bitmiş, devletin ağırlığı kalmamış bu ülkeyi yönetenlerin umurunda değil !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000