29 Haziran 2011, Çarşamba 15:25:07

AFGANİSTAN'DAN ACI HABER GELDİ

AirportHaber'in duyurduğu sıcak gelişmede resmi açıklama geldi...
  • 2011-06-29 - 21.30.52 de karşı yorum yazan arkadşa sesleniyorum. Ben Aviator değilim. Senin yazdığın şirketlerden daha fazlasının Afganistan'a uçtuğunu biliyoruz biz. Cahil değiliz. Fakat bu şirketlerden kaç tanesinin orada SAGA gibi havaalanı dışına çıktığını biliyorsun. Hatta kaç tanesi Base yapıyor. Onu söyler misin ? Problem oraya uçmak değil, orada Base yapmak.
  • çok üzücü birşeyy gerçekten söylenecek tek kelime yok.Anotonio kaptanımız iyi niyetinden dolayı 15 gun dha çalışmayı kabul etmişti istifa etmesine rağmen..sonucu bu olmamalıydı!!bunun tek sorumlusu SAGA dır..Hiçbirşey geri getirmicek artık onu..geride kalanlar pki?sabır versin ailesine..Nur içinde yat kaptanım..fulya karasel
  • Bu vebal de sorumluluğu olanlara yeter artık.Onlar kendilerini bilirler.Kah şirketten,kah Shgm den.Eğer Allah korkusu ve vicdan varsa tövbe edip helallik istesinler.
  • Kaptanımızın geride bıraktıklarına başsağlığı diliyorum.Kaptanlarını ekip yok diye zorla geriye döndüren kabin dispat. maaşlarını yatırmayan YÖNETİMİ şiddetle kınıyorum
Kabil'de Saga Havayolları uçuş ekinin de bulunduğu otele yapılan saldırıda ölen pilotun kim olduğu açıklandı.

İspanya Dışişleri Bakanlığı, ölen pilotun Saga Havayolları'nda ikinci pilotluk görevini yürüten Anotonio Planas olduğu açıkladı.

Bakanlık, saldırıda ölenler arasında bir İspanyol pilotun bulunduğunu ve Kabil'de ölen Anotonio Planas adlı İspanyol pilotun, Saga Havayolları'nda çalıştığı ve transit uçuş için Kabil'de bulunduğunu bildirdi.
AFGANİSTAN'DAN ACI HABER GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Misafir ~ 7 yıl önce
2011-06-29 - 21.30.52 de karşı yorum yazan arkadşa sesleniyorum. Ben Aviator değilim. Senin yazdığın şirketlerden daha fazlasının Afganistan'a uçtuğunu biliyoruz biz. Cahil değiliz. Fakat bu şirketlerden kaç tanesinin orada SAGA gibi havaalanı dışına çıktığını biliyorsun. Hatta kaç tanesi Base yapıyor. Onu söyler misin ? Problem oraya uçmak değil, orada Base yapmak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çok üzücü birşeyy gerçekten söylenecek tek kelime yok.Anotonio kaptanımız iyi niyetinden dolayı 15 gun dha çalışmayı kabul etmişti istifa etmesine rağmen..sonucu bu olmamalıydı!!bunun tek sorumlusu SAGA dır..Hiçbirşey geri getirmicek artık onu..geride kalanlar pki?sabır versin ailesine..Nur içinde yat kaptanım..fulya karasel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu vebal de sorumluluğu olanlara yeter artık.Onlar kendilerini bilirler.Kah şirketten,kah Shgm den.Eğer Allah korkusu ve vicdan varsa tövbe edip helallik istesinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kaptanımızın geride bıraktıklarına başsağlığı diliyorum.Kaptanlarını ekip yok diye zorla geriye döndüren kabin dispat. maaşlarını yatırmayan YÖNETİMİ şiddetle kınıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000