08 Haziran 2011, Çarşamba 15:42:31

AFA'YA İKİ YENİ UÇAK DAHA...(FOTO)

Atlantic Flight Academy’nin, Kanadalı uçak üreticisi Diamond tarafından üretilen uçaklarını Türkiye’ye getirmeye devam ediyor.
  • Sadece Uçaklar ile olsaydı THY Uçuş Akademisi dünyanın en iyi ilk on okulundan birisi olurdu ! Kabul edersiniz ki AFA 'nın yatırımları THY Academy' nin yatırımları ile mukayese edilemez oranda. Buna rağmen bence EN ÖNEMLİ YATIRIM İNSAN KAYNAĞINA yapılan yatırımdır. AFA 'nın veya herhangi bir Uçuş Okulunun başarılı olabilmesi için haberlerde Öğretmenlerine yaptıkları yatırımları görmemiz gerekir. Sektörden Bir Dost !
  • Artık 3 kağıtla cingözce iş yürütenler tarihe gömülsün. Tebrikler ve yolun açık olsun AFA
  • Bu iş bu gidişle Ayjet dahil alayını en geç bir yıl içinde tarihe gömer. Zaten hemen hepsine kayıtlar durdu. Eeee ne demişler.......
  • THY ve Anadolu Üniversitesi devlet kuruluşu ve onları ayrı tutmak lazım. Bence Türkiyenin gerçek anlamda bir uçuş okulu şimdi oldu. Mükemmel bir okul olacağına inanıyorum. Seneye oğlumda buraya kayıt olacak.
5 adet sipariş verilen fabrika çıkışlı, tek motorlu DA20 C1 Eclipse tipi uçaklardan ilki geçtiğimiz günlerde Atatürk Havalimanı’na getirilmiş ve ilk olarak yine AirportHaber tarafından görüntülenmişti.

TC-EOA kuyruk tescili ile gelen ilk DA20 C1 Eclipse tipi uçağın ardından, geçtiğimiz günlerde AFA’ya teslim edilen uçaklara TC-EOC ve TC-EOD kuyruk tescilleri verildi. TC-EOB tescili ise Avusturya’da üretilen çift motorlu DA42-NG tipi uçağa verildi.

Atlasjet CEO’su Orhan Coşkun, AFA bünyesindeki uçak sayısını 2012 yılında 20’ye çıkartacaklarını, DA20 C1 Eclipse tipi uçakların Garmin 500 seyrüsefer sistemleriyle konfigüre edildiğini belirtmişti.

©AirportHaber.com

AFA'YA İKİ YENİ UÇAK DAHA...(FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sadece Uçaklar ile olsaydı THY Uçuş Akademisi dünyanın en iyi ilk on okulundan birisi olurdu ! Kabul edersiniz ki AFA 'nın yatırımları THY Academy' nin yatırımları ile mukayese edilemez oranda. Buna rağmen bence EN ÖNEMLİ YATIRIM İNSAN KAYNAĞINA yapılan yatırımdır. AFA 'nın veya herhangi bir Uçuş Okulunun başarılı olabilmesi için haberlerde Öğretmenlerine yaptıkları yatırımları görmemiz gerekir. Sektörden Bir Dost !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Artık 3 kağıtla cingözce iş yürütenler tarihe gömülsün. Tebrikler ve yolun açık olsun AFA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu iş bu gidişle Ayjet dahil alayını en geç bir yıl içinde tarihe gömer. Zaten hemen hepsine kayıtlar durdu. Eeee ne demişler.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY ve Anadolu Üniversitesi devlet kuruluşu ve onları ayrı tutmak lazım. Bence Türkiyenin gerçek anlamda bir uçuş okulu şimdi oldu. Mükemmel bir okul olacağına inanıyorum. Seneye oğlumda buraya kayıt olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000