16 Mart 2015, Pazartesi 12:30:11

AFA'DAN TEKNİSYEN HAMLESİ

Atlantic Flight Academy (AFA) teknisyen alımı yapacak. Başvuruların gizli tutulacağını kaydeden yetkililer, bu ayın sonuna kadar alımın tamamlanacağını ifade etti.
  • Burda sunu bilmenizi isterimki insanlari ayirmadan sevilmi hayat bir sinavdir.Her zaman akıllı olan kazanir.
  • Yardımcı teknisyenlere para vermiyorlar. çok çalıştırıp mesai bile işletmiyorlar. bu konuda çok problem yaşayabilirsiniz.
  • Biliyormusunuz havacılık bakım üniversitelerini kimlerin kurduğunu, onlara eğitim malzemelerini ve parçalarını kimlerin verdiğini, ilk ve halen devam eden öğretim görevlilerinin kimler olduğunu?? Bilmiyorsunuz heralde ben söyleyeyim. Askerler.
  • Cok isterim sizin gibi delikanlilarla karsilasmayi:) ulasmak isterseniz bana bi afa ogrencisi veya calisani kadar uzaktayim sizlere:) tekrar soluorum tolga hocam kral adamdir . BLT!

Filosundaki uçak sayısını 17’e çıkaran AFA;  B1, B2 ve Grup3 lisansına sahip teknisyen istihdam edecek. Tüm müracaatların gizli tutulacağını ifade eden şirket yetkilileri, alım işlemlerinin Mart ayı içinde tamamlanacağını açıkladılar. Müracaatların bizzat AFA Teknik müdürü Tolga Yıldız’a yapılması gerekiyor.

Çorlu’da yapımı bitirilen ve son derece moden cihazlarla donatılmış yaklaşık 1000 metrekare kapalı alanı alana sahip AFA hangarı geçen ay faaliyete geçmişti.

AFA'DAN TEKNİSYEN HAMLESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

global ~ 3 yıl önce
Burda sunu bilmenizi isterimki insanlari ayirmadan sevilmi hayat bir sinavdir.Her zaman akıllı olan kazanir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilen ~ 3 yıl önce
Yardımcı teknisyenlere para vermiyorlar. çok çalıştırıp mesai bile işletmiyorlar. bu konuda çok problem yaşayabilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ankara ~ 3 yıl önce
Biliyormusunuz havacılık bakım üniversitelerini kimlerin kurduğunu, onlara eğitim malzemelerini ve parçalarını kimlerin verdiğini, ilk ve halen devam eden öğretim görevlilerinin kimler olduğunu?? Bilmiyorsunuz heralde ben söyleyeyim. Askerler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Cok isterim sizin gibi delikanlilarla karsilasmayi:) ulasmak isterseniz bana bi afa ogrencisi veya calisani kadar uzaktayim sizlere:) tekrar soluorum tolga hocam kral adamdir . BLT!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000