16 Eylül 2015, Çarşamba 10:55:38

AFA Dispatcher eğitimlerine başlıyor

AFA, SHGM den aldığı yetki ile 2 Kasım 2015 de Dispatcher eğitim kursu açıyor.
  • kesinlikle öner miyorum. gidin host hostes olun çok daha iyi
  • yeni giren maksimum 2500 tl alır. yemek + yol. güvenebilirsiniz. Alternatifi olan denemesin.sektör çok dar.
  • Arkadaşlar sizce 6000 € verip eğitime başlamak ne kadar mantikli? Dispacher maaşlari hakkinda bilgisi olan var mi?
  • Dispatch piyasadaki dispatch fazlalığı malum iş bulmak nerdeyse imkansız bi şirkete kendini atan orda yıllarca çalışıyor. İyice araştırın verdiğiniz para heba olmasın piyasa patlamış durumda fabrika gibi dispatch yetiştiriyolar. Benim bildigim onlarca kişi var artik dispatch olarak iş bulamadığı için baska işler yapan.

AFA, SHGM den aldığı yetki ile 2 Kasım 2015 de Dispatcher eğitim kursu açıyor. Deneyimli eğitim kadrosu ile 2 Kasım 2015 de Beylikdüzü’ndeki AFA yerleşkesinde başlayacak olan Dispatcher eğitimi toplam 16 hafta sürecek. Bu eğitimin 12 haftası teorik yer dersleri, 4 haftası da Atlasjet Operasyon Kontrol Merkezinde görev başı eğitimi şeklinde olacak.

Adaylarda aranan özellikler:

-        En az lise mezunu olmak

-        Müfredatı takip edecek kadar yeterli ingilizce seviyesine sahip olmak

-        Min. 23 yaşında olmak

www.afa.aero

AFA Dispatcher eğitimlerine başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

matt ~ 3 yıl önce
kesinlikle öner miyorum. gidin host hostes olun çok daha iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maksimum ~ 3 yıl önce
yeni giren maksimum 2500 tl alır. yemek + yol. güvenebilirsiniz. Alternatifi olan denemesin.sektör çok dar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Afa ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar sizce 6000 € verip eğitime başlamak ne kadar mantikli? Dispacher maaşlari hakkinda bilgisi olan var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Dispatch piyasadaki dispatch fazlalığı malum iş bulmak nerdeyse imkansız bi şirkete kendini atan orda yıllarca çalışıyor. İyice araştırın verdiğiniz para heba olmasın piyasa patlamış durumda fabrika gibi dispatch yetiştiriyolar. Benim bildigim onlarca kişi var artik dispatch olarak iş bulamadığı için baska işler yapan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçuş sevdalısı ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar merhaba ben afa da pilotluk eğitimi almak fakat eğitim bittikten sonra işsiz kalma korkusu var sonuçta kendi yaptığım işimi bırakıp evimi satıp öyle gireceğim bu işe eğitim bittikten sonra işe giremezsem beş kuruşsuz ortada kalırım afadan mezun olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
Pilot ~ 11 ay önce
Uçuş sevdalısı yazmış ben de belirteyim. İnterentte de görebileceğiniz üzere, pilotaj eğitimi aldıktan sonra garanti bir işiniz olacak diye bir kural yok! Tip eğitimi aldıysanız, tecrübesiz tipi olan pilot adayı olarak başvuru kovalarsınız, almadıysanız, tecrübesiz 2. pilot adayı olarak başvuru kovalarsınız ve sınavlara tabi tutulursunuz. Tip ücretini de sizin vermenizi talep eder havayolu firmaları, ki sadece THY maaşınızdan kesinti yapmayı en başından resmen kabul etmiş şekilde alım yapar. Bundan sonrası için de şöyle düşünün, uçuş okuluna gidip eğitim alıp mezun oldunuz, iş başvuruları ayağınıza gelmeyecektir. Siz bekleyeceksiniz. Eğer şanslıysanız, lisansınızı aldığınızın ertesi günü başvuru ve birkaç ay içerisinde kabul sınavlarından geçer tipe başlar ya da halihazırda tipiniz varsa diğer eğitimlerinize ya da uçuşlarınıza başlarsınız. Bu sektörde iş hayalleri olan tüm arkadaşlarıma başarılar ve bol şanslar dilerim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000